Sea of Thieves: darmowy dodatek The Seabound Soul już 20 listopada!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 16.11.2019, 12:00 Aktualizacja: 16.11.2020, 11:52
Nowy typ amunicji, odkrywanie zagadki wzbudzającego lęk statku, a także mnóstwo dodatków kosmetycznych - to właśnie przynieść ma najnowsza aktualizacja Sea of Thieves zapowiedziana na 20 listopada. Jaką historię poznamy dzięki opowieści The Seabound Soul?
sea of thieves
0 Udostępnień

Kolejny darmowy dodatek do Sea of Thieves

Już 20 listopada do Sea of Thieves trafi darmowy dodatek The Seabound Soul, kolejna część opartych na zagadkach środowiskowych historii, które rozwijają fabularny wątek gry. Wraz z aktualizacją pojawią się też dodatki kosmetyczne oraz całkowicie nowy rodzaj amunicji!

Ogłoszenie dodatku The Seabound Soul połączone było z zapowiedzią Everwild z X019, jednak znacznie większy nacisk położony został na morską przygodę. – Aktualizacja zawiera całkowicie nową, skupioną na fabule misję Tall Tale dla graczy chcących odegrać rolę w porywającej historii. Dołącz do Kapitana Pendragona, aby odkryć tajemnicę siejącego postrach statku The Ashen Dragon oraz poznać sekrety nowego mrocznego zagrożenia. Misje z trybu Tall Tale to napędzane przez narrację opowieści, które stanowią naszej spojrzenie na tryb „kampanii”, ale osadzonej w bogatym i współdzielonym z innymi graczami świecie przygody – czytamy na stronie internetowej studia Rare.

Co znajdziemy w The Seabound Soul?

Darmowy dodatek The Seabound Soul przyniesie do Sea of Thieves nie tylko pasjonującą morską przygodę. Co poza opowieścią zawierała będzie aktualizacja z 20 listopada?

  • Bomby zapalające – wybuchowa amunicja mogąca być rzucana lub ładowana do armat, aby wzbudzić paniczny żar w sercach przeciwnych załóg w trybach Arena oraz Adventure.
  • Nowe osiągnięcia (Commendations) oraz dodatki kosmetyczne do zdobycia.
  • Nowi pupile, emotikonki oraz dodatki kosmetyczne do nabycia w mikrotransakcyjnym sklepie Pirate Emporium.

Źródło: Rare. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments