Świeżutki gameplay Sekiro: Shadows Die Twice!

Michał Małysa Gry Publikacja: 22.09.2018, 18:26 Aktualizacja: 24.02.2020, 21:57
Po chłodnym przyjęciu informacji o premierze na targach E3, twórcy Sekiro: Shadows Die Twice zdecydowali się wypuścić emocjonujący gameplay. Wygląda na to, że gra From Software będzie jednak naprawdę dynamiczna. Jak prezentuje się rozgrywka i co wiemy dotychczas o zapowiadanym na marzec 2019 tytule?
Sekiro: Shadows Die Twice
0 Udostępnień

O co chodzi w Sekiro: Shadows Die Twice?

Gra studia From Software idealnie wpasuje się we wciąż nieprzemijającą modę na gry podobne do serii Dark Souls czy Bloodborne. Nic dziwnego, gdyż za powstanie wszystkich tych gier odpowiadają ci sami ludzie. Nieśmiertelność bohatera jest w tym przypadku wynikiem magicznych działań, które miały na celu uratowanie mu życia. Oprócz nieskończoności życia obdarzony został magiczną ręką, a jego cel jest prosty – zemścić się na oprawcach i uratować z ich rąk porwanego pana.

Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice przeniesie graczy do świata średniowiecznej Japonii doprawionego o elementy high fantasy. Eksploracja rozległych przestrzeni połączona będzie ze skradaniem w cieniu oraz licznymi walkami. W czasie potyczek charakterystycznych dla action RPG tego typu do akcji wejdzie nie tylko katana, ale również wspomniana już magiczna ręka, dzięki której będziemy mogli blokować słabsze ciosy lub wręcz przeciwnie, przebijać się przez określone typy przeszkód znajdujących się w rękach przeciwników. Powiązany będzie z nią również system rozwoju postaci. Kolejne poziomy zaawansowania oznaczać będą kolejne dynksy oferowane przez magiczną rękę.

Gameplay to czysta dynamika!

W opublikowanym na profilu PlayStation gameplayu twórcy Sekiro: Shadows Die Twice dają graczom wgląd w system walki, nową lokację wyglądającą na pierwszy rzut oka jak kompleks świątynny oraz możliwość przyjrzenia się walce z bossami różnego szczebla. Kto ma ochotę zobaczyć jak prezentował się będzie jako przeciwnik Skorumpowany Mnich?

Wygląda na to, że mimo podniosłego nastroju fabularnego klimat gry będzie naprawdę ładny i kolorowy. Co więcej, system walka wydaje się odpowiednio satysfakcjonująca i ciężko wyobrazić sobie, aby do premiery gry coś mogło się pod tym względem popsuć. Po obejrzeniu gameplaya nie pozostaje nam chyba nic innego niż oczekiwanie na Sekiro: Shadows Die Twice z wypiekami na twarzy!

Szczegóły techniczne

Sekiro: Shadows Die Twice

Premiera action RPG z elementami skradanki i gry typu soulslike zapowiedziana została na 22 marca 2019 r. Sekiro: Shadows Die Twice ukaże się wtedy na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wydaje się, że warto czekać na tę premierę!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments