Walka w Sekiro: Shadows Die Twice – porady

Michał Łysiak Aktualności o grach 15 marca 2019
FromSoftware nie tworzy gier, w których przechodzenie kolejnych poziomów przypomina spacerek do warzywniaka. Walka w Sekiro: Shadows Die Twice również będzie hardkorowa, ale nie stajemy do niej bezbronni. Sony przygotowało właśnie filmik z najcenniejszymi radami co do rozgrywki w Sekiro.
walka w sekiro shadows die twice
2 Udostępnień

Gry FromSoftware nigdy nie należały do najprostszych

Zapowiedziane na piątek 22 marca Sekiro: Shadows Die Twice nie będzie najprostszą grą świata. Taka jest już specyfika gier tworzonych przez studio FromSoftware – ich celem jest przeczołganie gracza i sprawienie mu satysfakcji z powtarzania tego samego poziomu kilka czy nawet kilkanaście razy. Wstęp do bycia pomiatanym przez znacznie silniejszych i sprytniejszych od nas wrogów zapewnił zwiastun premierowy Sekiro, gdzie nasz bohater przyjmuje kilka spektakularnych ciosów:

Jak uniknąć utknięcia już na pierwszym bossie i być przygotowanym na każde wyzwanie stawiane przez twórców tak hardkorowych gier jak Bloodborne czy trylogia Dark Souls? Na wiele pytań odpowie poradnik Sekiro: Shadows Die Twice, który opublikujemy zaraz po premierze gry, ale swoje wskazówki na temat walki w Sekiro postanowiło opublikować również Sony.

Walka w Sekiro: Shadows Die Twice – wskazówki od Sony

Twórcy filmiku, w którym Sony dzieli się z nami wskazówkami na temat walki w Sekiro: Shadows Die Twice podkreślają, że gra różni się w wielu aspektach od poprzednich produkcji studia FromSoftware. Wymiatacze Dark Souls czy Bloodborne nie powinni podchodzić więc do Sekiro zbyt pewnie. O ile wymasterowanie tamtych gier z pewnością nie zaszkodzi, tak do nowego tytułu warto podejść na świeżo. Liczne elementy skradankowo-akrobatyczne i znane chociażby z serii Assassin’s Creed szybkie zabójstwa z ukrycia mocno wpływają na charakter rozgrywki!

A oto wszystkie wskazówki Sony co do walki w Sekiro:

Premiera Sekiro: Shadows Die Twice już za tydzień! Tytuł ukaże się na PC, PS4 oraz Xbox One 22 marca, a wszystkich obawiających się konieczności wielogodzinnej instalacji ucieszy fakt, że wymagania Sekiro będą naprawdę niskie.

Zobacz także:
The Division 2. Oceny i opinie po premierze [PRZEGLĄD]
Aktualności o grach, 19 Mar 2019, 16:45
Call of Duty Mobile oficjalnie potwierdzone
Aktualności o grach, 19 Mar 2019, 15:18
Wild. Pierwszy exclusive na PlayStation 5?
Aktualności o grach, 19 Mar 2019, 13:34

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o