Sensei Ten – nowa mysz od SteelSeries

Stanisław Odoj Sprzęt Publikacja: 2.10.2019, 17:00 Aktualizacja: 2.10.2020, 15:27
1 października miała miejsce premiera nowej myszy SteelSeries - Sensei Ten z sensorem TrueMove Pro. Pierwszy Sensei był jedną z najczęściej używanych mysz w esporcie. Sensei Ten (z jap. ten - niebo) zachował kultowy kształt poprzednika, ale w jego wnętrzu drzemią nowe podzespoły
0 Udostępnień

Powrót legendarnej myszy

SteelSeries Sensei od swojego powstania w 2009 roku był wyznacznikiem dla innych esportowych myszy. Sportowcy szczególnie cenili jej kształt i wydajność. Kształt Sensei jest często naśladowany, ale nie może zostać zduplikowany – design myszy został opatentowany. Kształt Sensei Ten pozostał dokładnie taki sam jak w pierwszym Senseiu, ale w środku działa nowy sensor TrueMove Pro.

„Oryginalny Sensei jest najbardziej ukochaną myszą w historii grania na PC. Wykorzystaliśmy całe nasze doświadczenie, by ten kultowy kształt wrócił do graczy.” – stwierdził Brian Luu, Product Manager of Mice w SteelSeries. “Nasz zespół wykonał fantastyczną pracę, zachowując design Senseia i dodając najnowsze podzespoły, by sprostać wymaganiom współczesnego esportu.”

Co to jest TrueMove Pro?

TrueMove Pro to sensor optyczny stworzony przez SteelSeries i PixArt. TrueMove Pro pozwala na prawdziwe śledzenie ruchu 1:1, ma 18 000 CPI (częściej nazywane DPI) i 450 IPS oraz przyspieszenie 50G. Zaawansowane śledzenie kompensuje wszelkie przechylone ruchy muszą, dzięki czemu przekłamane odczyty zostają wyeliminowane.

„Jak większość graczy, próbowałem wielu myszek przez ostatnie lata. Sensei to dla mnie perfekcja.” – powiedział Sébastien „Ceb” Debs z Team OG. Ceb i Team OG zapisali się w historii jako pierwszy zespół, który wygrał dwa lata z rzędu mistrzostwa The International (DOTA 2). Ceb jako zawodnik wygrał oba turnieje korzystając z myszy Sensei.

Design Sensei Ten umożliwia wygodne ułożenie dłoni na myszce, zarówno przez prawo jak i leworęcznych użytkowników. Gracze do dyspozycji dostają aż 8 konfigurowalnych przycisków. Mysz posiada pamięć wewnętrzną pozwalającą zapamiętać ustawienia. Mechaniczne przełączniki pozwalają na 60 milionów kliknięć bez utraty sprężystości, dzięki podwójnemu mechanizmowi sprężynowemu. Sensei Ten wykonany jest z wysokiej jakości plastiku o matowym wykończeniu, co zapewnia mu wysoką trwałość na wycieranie.

Mysz Sensei Ten jest już dostępna na steelseries.com w cenie 349 PLN.

Informacje i zdjęcia za komunikatem prasowym SteelSeries.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments