Seriale Player.pl w styczniu 2019

Michał Małysa Seriale Publikacja: 3.01.2019, 6:44 Aktualizacja: 3.01.2019, 6:44
Trzymający w napięciu thriller wprost z Belgii, szwedzko-litewski film akcji umiejscowiony w Moskwie lat dziewięćdziesiątych, młodzieżowa produkcja TVN7 i w końcu adaptacja powieści Agathy Christie z aktorami, których zobaczymy w Wiedźminie. Tak prezentuję się seriale player.pl w styczniu 2019 roku.
seriale player.pl w styczniu 2019
5 Udostępnień

Intruz

intruz

Na pierwszy ogień idzie w player.pl w styczniu 2019 belgijski kryminał w stylistyce noir. Intruz to klasyczna opowieść o ściganym przez przeszłość detektywie, który po zesłaniu na prowincję zmagać musi się ze sprawą mrocznego i tajemniczego morderstwa. Choć tytuł wiele nowego nie wnosi, fani brytyjskiego Broadchurch czy polskiego Belfra powinni być zadowoleni.

Na platformie player.pl serial Intruz dostępny będzie od 7 stycznia.

Moscow Noir

moscow noir

Tym razem stylistykę noir sugeruje już nawet sam tytuł. Moscow Noir to szwedzko-litewska koprodukcja, która przeniesie widzów do Moskwy lat dziewięćdziesiątych. Stolica byłego Związku Radzieckiego stała się po upadku żelaznej kurtyny miejscem, w którym jak grzyby po deszczu wyrastały miliardowe biznesy. Tomowi Blixenowi (Adam Palsson), szwedzkiemu bankierowi inwestycyjnemu, w takich właśnie warunkach przyjdzie toczyć walkę z bezwzględnymi oligarchami mającymi na swych usługach prywatne armie. Największą ciekawostką dla polskiego widza może być odtwórczyni jednej z głównych ról, Karolina Gruszka, znana przede wszystkim z popularnej przed kilkunastu laty Sfory.

Na platformie player.pl serial Moscow Noir dostępny będzie od 14 stycznia.

Zakochani po uszy

zakochani po uszy

Okazję do odsapnięcia od przytłaczającej atmosfery czarnego kryminału da posiadaczom usługi player.pl w drugiej połowie stycznia serial Zakochani po uszy. Produkcja TVN7 ma stanowić dla zapomnianej przez widzów stacji powiew świeżości oraz pierwszy krok w kierunku młodego widza epoki cyfrowej. Łatwo wątpić w powodzenie tego projektu, gdyż zapewnienia o użyciu instagramowych kadrów oraz innych zabiegów znanych z social media brzmią jak zapowiedź niezłej tandety. Powszechnie obśmiewane paradokumenty TVN-u przyciągają jednak sporą widownię w wieku nastoletnim, więc może i tym razem uda się trafić do młodszego odbiorcy?

Na platformie player.pl serial Zakochani po uszy dostępny będzie od 21 stycznia.

The ABC Murders

seriale player.pl w styczniu 2019

Zdecydowanie najciekawsza produkcja z oferty seriali player.pl w styczniu 2019 roku. Kolejna adaptacja powieści Agathy Christie nie brzmi wprawdzie ekscytująco, jednak tytułowi temu warto się przyjrzeć ze względu na obsadę. I nie mówimy tu wyłącznie o Johnie Malkovichu w roli genialnego detektywa Herkulesa Poirot. Uważne spojrzenia nie tylko polskich widzów skupią na sobie Eamon Farren oraz Anya Chalotra. Oboje znaleźli się bowiem w obsadzie Wiedźmina – jako Cahir oraz Yennefer. Poza tym The ABC Murders wyprodukowane zostało przez BBC, a to zawsze stanowi zapowiedź jakości co najmniej dobrej.

Na platformie player.pl serial The ABC Murders dostępny będzie od 28 stycznia.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments