Sex Education 2 oficjalnie zapowiedziane!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 3.02.2019, 6:15 Aktualizacja: 3.02.2019, 6:15
Plejada młodych i utalentowanych aktorów wsparta o doświadczenie Gillian Anderson wykreowała dzieło i potrzebne, i świetne do oglądania. Cieszy więc fakt, że Sex Education 2 zostało już oficjalnie zapowiedziane. Czy Netflix sprosta oczekiwaniom, które po pierwszym sezonie tylko narastają?
trailer sex education
0 Udostępnień

Drugi sezon takiego hitu nie mógłby nie powstać

Przed premierą Sex Education patrzeć można było na tę produkcję z pewną dozą rezerwy. Netflix obiecywał bowiem bardzo wiele elementów trudnych do poskładania w całość. Główny bohater będący nieśmiałym prawiczkiem i prawdziwym ekspertem seksuologii? Przekazywanie cennej wiedzy w sposób nienachalny, a jednocześnie łatwy do przetrawienia? Humor pomagający rozładować napięcie, a jednocześnie uciekający od banalizacji tematu? Cóż, znaki zapytania pojawiły się tu nieprzypadkowo – plany te brzmiały dość ambitnie.

trailer sex education 2

Bardzo szybko okazało się jednak, że wszelkie wątpliwości rozwiewa naprawdę wysoki poziom tej produkcji. W ciągu kilku tygodni dotarła ona do prawie 40 milionów widzów, a nasza recenzja Sex Education nie pozostawia wątpliwości: mamy do czynienia z prawdziwym hitem! – Nieco z pobudek ideologicznych i nieco z pobudek rozrywkowych mam nadzieję na szybkie pojawienie się drugiego sezonu. Byle tylko twórcy i aktorzy dalej trzymali jakość, którą wypracowali w pierwszym sezonie – pisała Ewelina. Cóż, Netflix przyszykował dla niej i milionów widzów doskonałą wiadomość.

Sex Education 2 w oficjalnej zapowiedzi

– Czy wiecie, że wszystkie Wasze pytania o drugi sezon Sex Education, ułożone w jednej linii, stworzyłyby bardzo długą linię? Czas rozwiać wątpliwości – deklaruje Netflix. Wygląda na to, że kolejne odcinki pierwszego wielkiego hitu 2019 pojawią się szybciej, niż się tego spodziewaliśmy. Oficjalna data nie została niestety podana.

Również cieszycie się na myśl o Sex Education 2? Jak waszym zdaniem powinny potoczyć się dalsze losy głównych bohaterów?

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments