Premiera Sex Education już dziś w Netflix!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 11.01.2019, 7:12 Aktualizacja: 25.02.2020, 19:31
Jak sprawić, aby nastolatkowie rozmawiali o seksie bez skrępowania, a mity na temat relacji intymnych nie skrzywiły dorastającym ludziom życia? Netflix proponuje poważne porady w bardzo luźnej formie – premiera Sex Education, najnowszego młodzieżowego hitu tej platformy, już 13 stycznia 2019 roku!
premiera sex education
0 Udostępnień

Mimowolny ekspert

Podczas gdy wszyscy szkolni koledzy Otisa Milburna na myśl o seksie zaczynają zachowywać się jak dzikie orangutany, on jeden potrafi zachować spokój. Wychowany przez samotną matkę, która podejście zawodowej seksuolożki bez wahania przenosi na grunt domowy, stał się swoistym ekspertem w sprawach damsko-męskich.

Mimowolnie nabyta wiedza jest dla niego przepustką do panteonu szkolnych gwiazd. Do spółki ze zbuntowaną Maeve rozpoczyna udzielanie rówieśnikom rad i wprowadzanie ich w świat intymnych relacji. Jak sugeruje trailer Sex Education, ktoś taki jest dla zagubionych uczniów Moordale High na wagę złota.

Najnowszy serial z oferty Netflix stanowi ze strony platformy kolejną próbę dotarcia do młodych odbiorców. Zawsze aktualna i frapująca nastolatków tematyka, lekkostrawny sposób jej podania oraz nienachalne przekazywanie potrzebnej nastolatkom wiedzy… Nie ma właściwie żadnych przeciwwskazań, aby premiera Sex Education okazała się olbrzymim hitem.

Kto wie, może obserwujemy właśnie narodziny kolejnego kultowego serialu, na którym wychowa się kilka czy nawet kilkanaście kolejnych roczników?

Premiera Sex Education to wielka okazja Gillian Anderson

Gillian Anderson, odtwórczyni jednej z głównych ról w kultowym serialu Z Archiwum X, nie może zerwać z przeszłością. Mimo kilkunastu minionych lat, wciąż identyfikowana jest przede wszystkim jako agentka Dana Scully.

premiera sex education

W zagraniu kolejnej ikonicznej roli nie pomogła jej współpraca z Amazon Prime Video. Po olbrzymim zamieszaniu związanym ze zbyt niskim budżetem, ogłoszono odejście Anderson oraz sporej części ekipy z drugiego sezonu Amerykańskich Bogów. Aktorka tego pokroju nie musiała długo czekać na propozycje, szczególnie biorąc pod uwagę ostatnią aktywność producencką Netfliksa.

Czy premiera Sex Education przyniesie jej rozpoznawalność w nieco innym kontekście? Wszystko wskazuje na to, że szansa powodzenia jak najbardziej istnieje. Jeśli tylko uda jej się gładko wkomponować w grono młodych aktorów (Asa Butterfield w roli Otisa oraz Emma Mackey jako Maeve), a sam serial nie okaże się kompletną klapą, postać nieskrępowanej matki-seksuolożki skutecznie wbić się może w głowy młodych widzów.

trailer sex education

Wszystkie niewiadome co do produkcji rozjaśnią się już dziś. Premiera Sex Education została bowiem zaplanowana na piątek 11 stycznia. Zamierzacie dać temu serialowi szansę, czy bardziej przekonał was komiksowy w klimacie trailer Deadly Class?

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments