Trailer Deadly Class z odjechaną szkołą!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 10.01.2019, 8:12 Aktualizacja: 25.02.2020, 19:32
Szkoła Zabójców to miejsce dość nietypowe, ale młody latynos właśnie tam odnaleźć może swoje miejsce na ziemi. Przejść musi jednak przez wszystkie szczeble szkolenia oraz pokonać charakterystyczne dla swojego wieku problemy. Trailer Deadly Class ostrzega, że nie będzie to takie łatwe.
trailer deadly class
0 Udostępnień

Szkoła lepsza niż Hogwart?

Posyłanie dzieciaków do szkoły pełnej niedoświadczonych i eksperymentujących ze swoją mocą uczniów zawsze było odrobinę niebezpieczne, a przynajmniej właśnie tak na kwestię edukacji w Hogwarcie zapatrywał się Rubeus Hagrid. Ciekawe co powiedziałby zatem o King’s Dominion Atelier of the Deadly Arts – sekretnym liceum, w którym nauki pobierają dzieci najgroźniejszych przestępców świata. W takim oto miejscu rozgrywać będzie się akcja jednej ze styczniowych premier HBO GO. To serialowy debiut cieszącego się niezwykłą popularnością komiksu Deadly Class, wydawanego z miesięczną częstotliwością od niemal pięciu lat.

trailer deadly class

Podobnie jak wersja książkowa, również telewizyjne wydanie Deadly Class koncentrowało będzie się na postaci Marcusa Lopeza Arguello. Skrajnie nieprzyjazne warunki tej dziwacznej szkoły okażą się dla niego jedyną szansą na wyrwanie się z zaklętego kręgu niefortunnych zdarzeń. Osieroconemu dziecku imigrantów z Nikaragui przyda się w końcu nieco umiejętności praktycznych.

Czy to miejsce dla ciebie? W ocenie pomoże trailer Deadly Class

Deadly Class może być bardzo dziwnym serialem, i to właściwie niezależnie w którą stronę pójdą scenarzyści. Czy stanie się klasyczną opowieścią o szkole dla specyficznie utalentowanej młodzieży, czy może Gossip Girl w wersji gore, historia Marcusa Lopeza Arguello raczej nie pozwoli widzom się nudzić.

Pytanie tylko, czy tymi widzami się najpierw staniemy. Osobliwy setting oraz wyświechtana nieco tematyka (żeby wspomnieć tylko w miarę świeże produkcje Netfliksa z Elite na czele) raczej nie przyciągną do serialu starszych widzów, a wśród publiki nieco młodszej zasięg komiksowej historii może być ograniczony. Jakkolwiek by jednak nie było, trailer Deadly Class warto obejrzeć z czystej ciekawości.

Polska premiera pierwszego sezonu Deadly Class na platformie HBO GO zapowiedziana jest na 24 stycznia. Zamierzacie dać tej produkcji szansę, czy bardziej zaciekawił was trailer Sex Education?

 

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments