She-Ra i księżniczki mocy Premiera finału w połowie maja!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 28.04.2020, 12:35 Aktualizacja: 28.04.2021, 12:38
Netflix znany jest przede wszystkim jak wypożyczalnia z ofertą znakomitych seriali fabularnych oraz filmów dokumentalnych. Na popularnej platformie nie brakuje także wartościowych animacji. Jedną z nich jest She-Ra i księżniczki mocy. Premiera 5 sezonu w Netflix odbędzie się już w połowie maja. To finał spin-offu kultowego He-Mana.
premiera 5. sezonu she-ra i ksiezniczki mocy
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 5 sezonu She-Ra i księżniczki mocy w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy finalny sezon She-Ra i księżniczki mocy w Netflix?

Piąty sezon She-Ra i księżniczki mocy (She-Ra and the Princesses of Power) trafi na platformę Netflix 15 maja. Jest to ostatnia część animowanego serialu, lecz dla równowagi w tym samym dniu do popularnej wypożyczalni trafią dwie nowości. To premiera White Lines twórcy fenomenalnego Domu z papieru, a także zapowiadająca się bardzo interesująco komedia Chichipatos.

To doskonała okazja, aby zagłębić się w fascynujący świat bohaterki przed kontynuacją kultowego He-Mana zapowiedzianą przez Netflix. She-Ra i księżniczki mocy jest spin-offem legendarnej animacji.

Ostatnia przygoda legendarnej bohaterki She-Ra

Dotąd nie pojawił się jeszcze oficjalny zwiastun piątego sezonu, zatem trudno nam spekulować na temat fabuły ostatniej części. Możemy za to przypomnieć dotychczasowe najważniejsze wątki, przygotowanej przez słynną wytwórnię DreamWorks opowieści. Główną bohaterką animacji jest księżniczka Adora, która żyje w czasach, gdy toczy się wojna pomiędzy dwiema siłami – Rebelią a Hordą.

W historii produkcji animowanych miecze odgrywały już istotną rolę – dość wspomnieć Miecz w kamieniu czy Magiczny miecz – Legenda Camelotu. Wyjątkowość tej broni także stanowi główny motyw w She-Ra and the Princesses of Power. Gdy Adora odnajduje magiczny miecz, okazuje się być legendarną bohaterką She-Rą o nadzwyczajnych możliwościach. Bohaterka postanawia wspomóc Rebelię i stawić czoła Hordzie. Batalia ma dla niej także bardziej osobisty charakter – w grupie antagonistów znajduje się bowiem jej najlepsza przyjaciółka.

Poznajcie twórców dubbingu w She-Ra and the Princesses of Power

Głosów bohaterom animowanego serialu She-Ra i księżniczki mocy użyczają w polskiej wersji językowej:

  • Kim Grygierzec – Adora / She-Ra
  • Natalia Jankiewicz – Glimmer
  • Aleksander Sosiński – Bow
  • Paulina Łaba – Catra
  • Martyna Szymańska – Scorpia, Piekarka (odc. 6)
  • Beata Olga Kowalska – Shadow Weaver / Light Spinner
  • Joanna Węgrzynowska-Cybińska – Królowa Angella

Finalny sezon She-Ra i księżniczki mocy, podobnie jak pierwszy oraz czwarty, liczy trzynaście odcinków.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments