Sieciowe eventy Assassin’s Creed Odyssey

Michał Małysa Gry Publikacja: 6.11.2018, 8:54 Aktualizacja: 6.11.2018, 8:54
Za świeżość najnowszego hitu Ubisoftu odpowiadać miały cotygodniowe eventy sieciowe dostępne dla wszystkich graczy. Okazało się jednak, że ich implementacja po raz kolejny napotkała olbrzymie problemy techniczne. Z tego względu większość zapowiadanego świeżego contentu została zawieszona.
Sieciowe eventy Assassin's Creed Odyssey
0 Udostępnień

Assassin’s Creed Odyssey ma być grą na lata

Premiera następnego Assassin’s Creeda według zapowiedzi Ubisoftu planowana jest dopiero na 2020 rok. Jak podkreślił Yves Guillemot, CEO Ubisoftu, gracze nie zostaną jednak pozostawieni samym sobie. Assassin’s Creed Odysseyma być bowiem grą, która cieszyła będzie świeżością długo po premierze. Odpowiadać mają za to nie tylko standardowe DLC, które pojawią się prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku, ale również sieciowe eventy.

Sieciowe eventy Assassin's Creed Odyssey

Jednym z najregularniejszych dodatków są sieciowe eventy związane z nowymi najemnikami, których napotkać może gracz – Epic Mercenary Event. Zwycięstwo nad generowanymi raz w tygodniu przeciwnikami przynosiło będzie nowe, rzadkie wyposażenie. Zabrzmieć może to jak nieistotny dodateczek, ale w naszej recenzji Assassin’s Creed Odyssey podkreślaliśmy, że chomikowanie sprzętu jest bardzo satysfakcjonujące. Niestety, obdzieranie nowych najemników z łupów odłożyć musieli będziemy na bliżej nieokreśloną przyszłość.

 Sieciowe eventy Assassin’s Creed Odyssey napotkały poważne problemy

Już pierwszy sieciowy event przyniósł niepomyślną wróżbę. Najemnik Damais the Indifferent nie wyświetlał się większości graczy. Jego pojawienie się, zapowiedziane na połowę października, przeniesione zostało pierwotnie na koniec tego miesiąca. Kolejne testy oznaczały jednak powtórkę z rozrywki. Ubisoft postanowił więc zawiesić sieciowe eventy Assassin’s Creed Odyssey związane z najemnikami.

Sieciowe eventy Assassin's Creed Odyssey

W zamian za to co tydzień będziemy mogli upolować inny statek w ramach Epic Ship Event, zaś legendarne przedmioty w Oikos of the Olimpians u sprzedawcy Sargona nabędziemy ze zniżką rzędu 80 orichalcum.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments