Trailer Sniper Ghost Warrior Contracts – morderstwo jest piękne?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 22.11.2019, 15:00 Aktualizacja: 22.11.2020, 11:31
CI Games wypuściło nowy zwiastun Sniper Ghost Warrior Contracts. Na trailerze widać piękno natury i słychać relaksacyjną muzykę, ale nie dajcie się zwieść. To po prostu nowe podejście CI Games do promocji piątej odsłony z serii taktycznych strzelanek.
data premiery sniper ghost warrior contracts
0 Udostępnień

Co jest istotą podróży, czyli nowy trailer Sniper Ghost Warrior Contract

CI Games tuż przed premierą Sniper Ghost Warrior Contract (22 listopada 2019r.) wypuściło zwiastun prezentujący inne niż dotychczas podejście do promocji swojej strzelanki. Gdyby nie fakt, że wszystko opiera się na morderstwie, można by pomyśleć, że oglądamy luźną refleksję na temat podróżowania:

W pierwszym trailerze mieliśmy do czynienia z niepokojącym motywem muzycznym oraz pobieżnym przedstawieniem misji, jakie trzeba wykonywać. Jak widać CI Games sprawdza, co bardziej złapie uwagę graczy.

W Sniper Ghost Warrior Contracts gracze będą mieć za zadanie wykonywanie przydzielonych misji. Będa musieli się skradać i dyskretnie eliminować wyznaczone cele. Warunki pogodowa i daleki dystanse nie będą im w tym pomagać. Czy nowe podejście do promocji mocnego shootera się sprawdzi? Wkrótce się o tym przekonamy.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments