Sonic the Hedgehog 2. Znamy datę premiery filmu

Bartosz Witoszka Seriale Publikacja: 11.02.2021, 13:32 Aktualizacja: 11.02.2022, 13:32
Paramount Channel było na tyle zadowolone z wyników finansowych filmowego Sonica, że dość szybko pojawiła się informacja o przygotowaniu drugiej części. Twórcy nie zdradzili jednak szczegółów na ten temat, co zmieniło się wczoraj za sprawą krótkiego filmiku zdradzającego datę premiery Sonic the Hedgehog 2.
0 Udostępnień

Sequel już zapowiedziany

W grudniu zeszłego roku pojawiły się nieoficjalne informacje, że już w marcu 2021 roku mają ruszyć prace nad kontynuacja filmowego Sonica (w Polsce wydany jako Sonic: Szybki jak błyskawica), który w raptem 10 dni od premiery zarobił 210 milionów dolarów. Wygląda na to, że plotki potwierdziły się, bo wczoraj wytwórnia Paramount Channel opublikowała krótką zajawkę Sonic The Hedgehog 2.

Na końcu materiału pokazano datę premiery – film ma pojawić się w kinach 8 kwietnia 2022 roku, ale warto pamiętać, że dopóki trwa pandemia, tego typu zapowiedzi warto traktować z odpowiednim dystansem. Wiele produkcji doczekało się przesunięć (m.in. ekranizacja Uncharted z Tomem Hollandem) i trudno się temu dziwić – wytwórnie boją się strat wynikających z zamkniętych kin.

Na temat kontynuacji nie wiemy niestety wiele więcej, ale uwagę zwrócił kolor i styl dwójki w tytule – sugeruje on pojawienie się Talisa, co byłoby zgodne z ostatnią scenę pierwszej części, na której zaprezentowano znajomego Sonica. Przypomnijmy, że Sonic: Szybki jak błyskawica zarobił łącznie 300 milionów dolarów (budżet 90 milionów dolarów), będąc tym samym najbardziej dochodowych filmem na podstawie gier w historii.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments