Spider-Man J.J. Abramsa na trailerze. Ojciec i syn opowiadają o komiksie

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 16.08.2019, 16:00 Aktualizacja: 16.08.2020, 15:47
Co pociąga duet Abramsów w postaci człowieka-pająka? Z kim będzie mierzył się Spider-Man rysowany przez Sarę Pichelli? Co nowego J.J. Abrams może wnieść z synem do tej komiksowej franczyzy? Na te i kilka innych pytań odpowiada trailer zapowiedzianego na 18 września albumu.
trailer spider-mana j.j. oraz henry abrams oraz sara pichelli
6 Udostępnień

Ojciec i syn opowiadają w trailerze o tworzonym komiksie

Zapowiadany już przez nas nowy Spider-Man J.J. Abramsa doczekał się właśnie świetnego trailera. Reżyser Przebudzenia Mocy oraz twórca seriali Lost: Zagubieni oraz Alias: Agentka o stu twarzach opowiada w nim o procesie twórczym, który przez który przeprowadzić musi również swojego syna.

Kilka groszy dorzucił również Nick Lowe, główny wydawca serii ze strony Marvela. Chwali on nie tylko rodzinny duet scenarzystów, ale również włoską graficzkę Sarę Pichelli, która stoi za warstwą graficzną obrazu. – Nie mogło nam się trafić nic lepszego niż ta dwójka geniuszów, pracujących razem nad Spider-Manem, najlepszą komiksową postacią wszechczasów – zachwyca się. – A największym darem jest fakt, że za tom odpowiada również Sara – dodał.

Co pociąga Abramsa w Spider-Manie?

Mini-serie w obrębie popularnych franczyz bywają najlepszą okazją do spojrzenia na wyeksploatowanych bohaterów z zupełnie innej strony. Jak podejść chce do tego Abrams? – Ogólnie rzecz biorąc Spider-Man jest dla mnie jednym z najbardziej interesujących superbohaterów. To, w jaki sposób ze wzrastającą siłą rosną jego problemy – powiedział Henry Abrams. – W naszej serii skupiliśmy się przede wszystkim na nim jako osobie, a nie tylko jego masce. Jak zatem radzi sobie z realnymi problemami? Eksplorowanie tego było przyjemnością – dodał.

Wciąż jednak wiemy naprawdę mało o fabule nowej odsłony. Nick Lowe dał nam tylko względne pojęcie na temat złoczyńcy, z którym przyjdzie mierzyć się głównemu bohaterowi. – Cadaverous jest jednym  najbardziej przerażających przeciwników Spider-Mana. Pajączek stawał naprzeciw Zielonego Goblina, Carnage’a czy Venoma, ale Cadaverous może być nawet straszniejszy i nieco bardziej odrażający niż którykolwiek z nich – opisał czarny charakter z nadchodzącego komiksu.

Premiera pierwszego albumu J.J. i Henry’ego Abramsów oraz Sary Pichelli zapowiedziana jest na 18 września. Pojawi się wówczas w amerykańskich sklepach z komiksami, ale również w aplikacji Marvel Comics oraz na stronie Marvel.com.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments