Sprzedaż Black Ops 4 jest rekordowa

Michał Małysa Gry Publikacja: 15.10.2018, 11:06 Aktualizacja: 26.02.2020, 7:24
Najnowsza gra z cyklu Call of Duty zapowiadała się na hit odkąd tylko twórcy ujawnili zaimplementowanie do niej niezwykle popularnego ostatnimi czasy trybu Battle Royale. Zgodnie z oczekiwaniami graczy oraz analityków, od pierwszego dnia na rynku sprzedaż Black Ops 4 jest rekordowa.
sprzedaz black ops 4
0 Udostępnień

Rekordowa sprzedaż Black Ops 4 była pewnikiem

Odkąd olbrzymi sukces odniosła darmowa gra Fortnite, świat gier wideo oszalał na punkcie trybu Battle Royale. Nic dziwnego – wrzucenie kilkunastu czy kilkudziesięciu graczy na jedną mapę i poszczucie ich do kompletnej rozwałki musiało skończyć się świetną zabawą. Hype na Call of Duty: Black Ops 4 rozpoczął się w momencie, gdy ogłoszono uczynienie z tego trybu głównego motoru napędowego rozgrywki.

sprzedaz black ops 4

Na nic zdałaby się jednak ta decyzja, gdyby wprowadzenie w życie dobrego pomysłu poszło zgoła fatalnie. Nic z tych rzeczy – betatesty dla graczy zamawiających tytuł w preorderze zakończyły się sukcesem i podbiciem bębenka oczekiwań. Na wieści o świetnym przyjęciu testowej wersji przez użytkowników, w górę poleciały wyceny Activision Blizzard sporządzane przez giełdowych analityków. Ta gra musiała okazać się hitem!

Jakie wyniki uzyskał nowy CoD w pierwszych dniach sprzedaży?

Na bardziej szczegółowe dane będziemy musieli tradycyjnie poczekać, ale według zapewnień producenta sprzedaż Black Ops 4 jest rekordowa. Nowy CoD zdołał pobić dotychczasowe rekordy sprzedaży wersji elektronicznych. Black Ops 4 jest według oświadczenia producenta najlepszym pod tym względem tytułem w historii Activision. Najwięcej cyfrowych kopii sprzedało się zarówno w wersji na Xboksa, jak i na PlayStation Store.

Warto dodać, że jest to również pierwszy tytuł z serii, którego sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem należącej do Activison Blizzard platformy Battle.net. Właściciele Steama muszą pluć sobie w brodę, że pozwolili na wypuszczenie spod swoich skrzydeł takiego skarbu!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments