Star Wars Jedi i cztery inne premiery tygodnia 11-17.11.2019

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 11.11.2019, 17:00 Aktualizacja: 11.11.2020, 17:16
Do zestawienia pięciu najciekawszych premier w tym tygodniu wybraliśmy: Last Labyrinth, Pokemon Sword and Shield, Star Wars Jedi: Fallen Order (Upadły Zakon), Terminator: Resistance oraz Jumanji: The Video Game. Jest więc to okres wielkich franczyz na czele z Gwiezdnymi Wojnami!
star wars jedi fallen order
8 Udostępnień

Last Labirynth – premiera 12 listopada

Zaczynamy od intrygującej gry przygodowej, w której, jak można wnioskować z półtoraminutowego teasera, znajdować się będziemy w tajemniczym, nadgryzionym zębem czasu domu. Opuszczenie go nie będzie prostym zadaniem. Zapowiedź sugeruje, że dla użytkowników przygotowana została rozgrywka inspirowana formułą Escape Room, co jednocześnie oznacza szereg zadek i rozmaitych wyzwań.

Pokemon Sword and Shield – premiera 15 listopada

Studio Game Freak przygotowało grę, jaka ukaże się na Nintendo Switch. Mowa o zwariowanym, ale przy tym niezwykle barwnym świecie Pokemonów. Tym razem miejscem akcji jest Galar – kraina powstała na wzór Wielkiej Brytanii, zatem na użytkowników czeka wiele lokalizacji nacechowanych stylem wiktoriańskim. Cel rzecz jasna jest jeden – łapanie i trenowanie Pokemonów.

Star Wars Jedi: Fallen Order (Upadły Zakon) – premiera 15 listopada

Pewnie nawet najwięksi malkontenci i tak niebawem udadzą się do kina na ostatnią część nowego disneyowskiego tryptyku. Tymczasem świata gwiezdnych przygód będzie można zasmakować dzięki grze Star Wars Jedi: Fallen Order (Upadły Zakon). Wyprodukowany przez studio Respawn Entertainment i wydany przez Electronic Arts tytuł ukaże się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wydarzenia rozgrywają się kilka lat po Zemście Sithów, a wcielając się w padawana Cala Kestisa, naszym zadaniem jest stanąć przeciw imperatorowi Palpatine i jego potężnej armii, przejmującej kontrolę nad całą galaktyką.

Terminator: Resistance – premiera 15 listopada

Otwarcie dla Terminatora: Mroczne przeznaczenie nie było najlepsze, ale może lepiej wypadnie zainteresowanie grą Terminator: Resistance. Trzeba przyznać, że polskie studio Teyon oraz wydawca Reef Entertainment sensownie wybrali termin premiery swojego produktu, pomimo że fabularnie nie jest on związany z najnowszym filmem. Nie dotyczy również żadnej z poprzednich części i stanowi autonomiczną opowieść rozgrywaną w postapokaliptycznym Los Angeles trzydzieści lat po Dniu Sądu. Terminator: Resistance ukaże się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Jumanji: The Video Game – premiera 15 listopada

Jumanji: Następny poziom trafi do kin dopiero w grudniu, ale Dwayne’a Johnsona, Karen Gillan czy Kevina Harta będzie można spotkać już nieco wcześniej. Przygotowując grę, jej autorzy położyli szczególny nacisk na tryb multiplayer – to dzięki kooperacji i możliwości grania przez cztery osoby jednocześnie będzie można ominąć wiele pułapek oraz zwalczyć inne niebezpieczeństwa.


Jeżeli jesteś zainteresowany starszymi grami niż premiery na PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One czy PC, koniecznie spójrz do naszych wcześniejszych tekstów z premierami tygodnia! Oto one:

Death Stranding i cztery inne premiery tygodnia 4-10.11.2019 r.

Klasyki Disneya? Vampyr na Halloween? Sprawdź te 5 premier na weekend 28.10 – 03.11.2019 r.

11 nowych gier na PS4, Xbox One, Switcha i PC. Co pojawi się na rynku w tygodniu 21-27.10.2019 r.

Tydzień RPG-owych remasterów: premiery gier 14-20.10.2019 r.

 

 

 

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments