Star Wars: Republic Commando. Gra pojawi się na PlayStation 4 i Nintendo Switch

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 25.02.2021, 13:19 Aktualizacja: 25.02.2022, 13:19
Okazuje się, że gry w świecie Gwiezdnych Wojen to nie tylko nowości bez dat premier, ale również powroty. Zgodnie z wcześniejszymi plotkami jedna z cieplej wspomnianych strzelanka w tym uniwersum doczeka się portu na kolejne platformy. Star Wars: Republic Commando już niebawem pojawi się w wersjach na PlayStation 4 i Nintendo Switch.
0 Udostępnień

Klonem być

Na początku lutego pojawiły się plotki sugerujące, że na Switcha zmierza port Star Wars: Republic Commando, jednej z lepszych strzelanek osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen, w której wcielamy się w klona Delta-38 walczącego z droidami Separatystów. Za port miało odpowiadać znane, amerykańskie studio Aspyr Media, które przygotowało m.in. mobilne wydanie Knights of the Old Republic 2 czy Star Wars Episode I: Racer w wersji na PlayStation 4 i Switcha.

Okazuje się, że plotki nie odchodziły zanadto od rzeczywistości – w sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź Star Wars: Republic Commando w wersji na wspomniane konsole Sony i Nintendo, kończąc tym samym erę wyłączności tego tytułu dla pecetów i Xboksów. Gra dostępna będzie również na PlayStation 5 w ramach wstecznej kompatybilności, a jej premierę przewidziano na 6 kwietnia bieżącego roku.

Cena tytułu to 14,99 dolarów (via eShop), czyli około 55 złotych. Warto pamiętać, że porty będą pozbawione trybu wieloosobowego, który swego czasu był niezwykle popularny.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments