Stranger Things zawitają do świata Fortnite

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 14.06.2019, 13:00 Aktualizacja: 14.06.2020, 13:08
Fortnite to gra, która zawsze jest na czasie, niezależnie od działań konkurencji. Pod względem nośności kolejnych kolaboracji strzelanka battle royale nie ma sobie równych. Kolejnym doskonałym pomysłem jest przeniesienie do Fortnite bohaterów Stranger Things. Będzie hit?
stranger things 3
6 Udostępnień

Fortnite jest zawsze na czasie

Jedną z największych zalet przeboju battle royale są niemal nieprzerwane fale świeżego contentu. Konkurencja, która zostaje w tyle, musi liczyć się z konsekwencjami, czego najlepszym przykładem są malejące dochody z Apex Legends. Niedotrzymywanie tempa skończyło się katastrofą finansową – zarobione przez produkcję 24 miliony dolarów w kwietniu były zaledwie ćwiartką tego, ile udało się uzyskać w lutym.

Bycie na czasie doskonale wychodzi twórcom Fortnite’a.  Popkultura niestroniąca od gier wciąż rozgrzewa się nowymi kolaboracjami ze znanymi markami (często w ramach usług reklamowych!), a ten crossover doprowadzić może ją do czerwoności. Do świata Fortnite przybywają bohaterowie Stranger Things!

Crossover Stranger Things i Fortnite

Fakt, że motywy ze Stranger Things pojawią się w Fortnite, jest już niemal stuprocentowo pewien. Najlepiej świadczyć może o tym zajawka, którą uważne oczy graczy dostrzegły w dziewiątym sezonie strzelanki. Przedstawiciel interaktywnego pionu Netfliksa, Chris Lee, zapowiedział, że to tylko początek.

Ponadto ogłoszono również grę mobilną Stranger Things.

Źródło: GamesRadar+. Grafika: Dexerto.com

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments