Succubus – nagie zdjęcia z piekła reklamują polską grę

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 23.06.2019, 16:20 Aktualizacja: 24.06.2020, 10:54
Polscy twórcy gier produkują nie tylko ambitne tytuły, na które oczekuje cały świat. Na rodzimym rynku mamy też miejsce dla niezależnych deweloperów, którzy lubią eksperymentować. Madmind Studio znane z naszpikowanego bugami Agony chce odkuć się grą Succubus. I reklamuje ją nagimi zdjęciami z piekła.
succubus nagie zdjecia z piekla
23 Udostępnień

Czy kontynuacja Agony będzie lepsza niż oryginał?

Pamiętacie recenzowane przez nas Agony? Była to niezależna gra polskiego Madmind Studio, które fundusze na powstanie tytułu zebrało dzięki kampanii crowdfundingowej na Kickstarterze. Nie była to zgodnie z zapowiedzią „najbardziej przerażająca wizja piekła w historii gier”, ale krwawy charakter rozgrywki mógł przypaść do gustu wielbicielom mocniejszego contentu.

succubus

Kontynuacja Agony przeniesie nas do piekła, które pogrążyło się w chaosie i stanowi pole walki o władanie nad dziewięcioma kręgami. – Wciel się w rolę demonicznej kapłanki pożądania i użyj jej unikalnych umiejętności by zemścić się na swoich wrogach. Nie pozostaw przy życiu nikogo, kto nie zegnie przed tobą swoich kolan. Odzyskaj swoje królestwo i spraw by piekło zadrżało pod twoimi kopytami! – zapowiadają twórcy, którzy rozpoczęli już kampanię reklamową swojego horroru akcji.

Nagie zdjęcia z piekła reklamują polską grę Succubus

Jako że w przypadku Agony trudno było reklamować grę jej jakością, znakiem rozpoznawczym produkcji stało się przekraczanie pewnych barier czy chęć zwyczajnego przyciągania uwagi kontrowersją. Twórcy musieli wprowadzić do oryginalnej wersji kilka zmian, aby tytuł ukazał się w ogóle na PlayStation 4 oraz Xbox One! W przypadku Succubusa stawiają jednak na klasyczną goliznę.

Prócz tego typu treści z Twittera o grze Succubus dowiadujemy się więcej z trailera, który bardziej niż nagością szokuje kiepską animacją postaci.

Miejmy nadzieję, iż nawet jeżeli z powodu niewielkiego budżetu nie będzie dało przygotować się lepszej fizyki postaci, to twórcy nie dostarczą nam produktu wypełnionego tyloma bugami, ile dostaliśmy na starcie w Agony.

Źródło: Twitter. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments