The Amazing American Circus z datą premiery, demem i kampanią na Kickstarterze

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 8.02.2021, 9:40 Aktualizacja: 8.02.2022, 9:40
Ogłoszony w październiku zeszłego roku nowy projekt Juggler Games (twórcy My Memory of Us) i Klabatera powoli zaczyna nabierać kształtów. The Amazing American Circus doczekał się w końcu materiału z rozgrywki, na którym możemy bliżej przyjrzeć się produkcji i jej mechanizmom. Co więcej, twórcy zapowiedzieli kampanię na Kickstarterze i zdradzili oficjalną datę premiery.
0 Udostępnień

Karty i zarządzanie

Od pierwszej zapowiedzi The Amazing American Circus, nowej gry Juggler Games i Klabatera, minęło prawie pół roku i tuż przed weekendem niespodziewanie pojawił się pierwszy materiał z rozgrywki oraz kolejny dziennik deweloperski, w którym twórcy tłumaczą założenia produkcji. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nowy tytuł od autorów My Memory of Us ma połączyć karciankę (w materiale wspominane jest Slay the Spire) z mechanizmami rozbudowy swojego taboru cyrkowego.

Przypomnijmy, że w The Amazing American Circus wcielamy się w zarządcę tytułowego biznesu, a do naszych zadań będzie należeć zarówno konieczność zarządzania cyrkiem (rekrutowanie nowych artystów itp.), jak i mierzenie się z publicznością podczas występów (czytaj: zadowalanie jej kolejnymi atrakcjami). Tuż przed rozpoczęciem występu gracze będą mogli wybrać, którzy członkowie cyrku wezmą w nim udział, a także określić cenę biletów czy choćby to, jakiego rodzaju reklamy zastosować, by przyciągnąć do siebie publikę. Wszystko to ma decydować o tym, czy przedstawienie odniesie sukces i uda się na nim zarobić.

Premiera, demo i Kickstarter

Gra już wkrótce, 20 maja bieżącego roku, pojawi się na komputerach osobistych i konsolach (Xboksie One, PlayStation 4 i Switchu), a jeszcze w tym tygodniu pojawić ma się kampania na Kickstarterze (nie podano konkretnego terminu). Biorąc pod uwagę rychłą datę wydania The Amazing American Circus, zbiórka ma przede wszystkim służyć celom marketingowym, co obecnie jest popularną praktyką,

Jeśli natomiast ktoś chciałby wcielić się w zarządcę cyrku już teraz, to może to zrobić za sprawą dema na Steamie, które jest częścią festiwalu na platformie Valve. Przypominamy, że wydarzenie potrwa jeszcze do jutra do godziny 19:00 czasu polskiego.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments