The Dark Pictures: Man of Medan z dwoma trybami. Znamy wymagania sprzętowe

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 15.07.2019, 17:30 Aktualizacja: 15.07.2020, 16:25
The Dark Pictures: Man of Medan, czyli najnowsza gra od studia Supermassive Games zadebiutuje 30 sierpnia. Autorzy słynnego Until Dawn obiecują, że ich nowa produkcja otrzyma dwa tryby multiplayer.
8 Udostępnień

The Dark Pictures: Man of Medan – nowość od twórców Until Dawn

Wydane w 2015 roku Until Dawn czy produkcja Hidden Agenda z 2017 roku to prawdziwe perełki wśród gier od Supermassive Games. Produkcje te zaskakiwały nieliniowymi, dobrymi historiami oraz przemyślanym klimatem. Nic dziwnego, oczekiwania fanów studia Supermassive Games co do ich najnowszej gry są wysokie.

Według przewidywań The Dark Pictures: Man of Medan powinno osiągnąć średnią ocenę 8/10. Czy tak rzeczywiście będzie – zobaczymy, a tymczasem dowiadujemy się coraz więcej na temat tego klimatycznego horroru. Premiera The Dark Pictures: Man of Medan zaplanowana jest na 30 sierpnia 2019 roku. Produkcja trafi na konsole PS4 i Xbox One oraz komputery osobiste.

Fabuła The Dark Pictures: Man of Medan

Po raz kolejny, tak samo jak w Until Dawn, dostaniemy historię rodem z amerykańskiego horroru. Grupa młodych Amerykanów udaje się na wyprawę w celu zbadania zatopionego samolotu z okresu II wojny światowej. Podczas tej operacji zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Za każdym razem, kiedy bohaterowie wyciągają coś na powierzchnię, rośnie częstotliwość dziwnych zjawisk. Dziwnych i niebezpiecznych. Dodatkowo bohaterom będzie przeszkadzał nadchodzący sztorm oraz przybycie tajemniczego statku.

Gra będzie się opierać na znanym już fanom Supermassive Games efekcie motyla. Każda decyzja pociągnie za sobą konsekwencje. Taką samą mechanikę można zaobserwować m.in. w ciepło przyjętym Detroit: Become Human (recenzja).

Dwa tryby multiplayer w Men of Medan

The Dark Pictures: Man of Medan doczeka się dwóch trybów multiplayer:

 1. Movie Night Mode.
 2. Shared Story Mode.

Movie Night Mode to tzw. tryb kanapowy. W The Dark Pictures: Man of Medan może zagrać od jednego do pięciu graczy. Każdy wybiera postać, w którą się wcieli i nad którą przejmie kontrolę (kiedy akcja skupi się na danej postaci).

Ten tryb na konsolach będzie wymagał przekazywania sobie pada. Na PC będze wymagał zmian na stanowisku. Po zakończonej zabawie gra wyświetli podsumowanie poczynań każdego jej uczestnika.

Shared Story Mode to tryb dla dwóch graczy. Dwie osoby grają przez internet, kontrolują wybranych bohaterów i podejmują decyzje, które determinują przebieg fabuły. Jeśli gracze się rozdzielą, na ekranie zobaczymy dwie różne sceny, (tak samo jak w A Way Out).

The Dark Pictures: Man of Medan. Wymagania sprzętowe

Prezentujemy wymagania sprzętowe do nowej gry Supermassive Games.

Wymagania minimalne:

 • SYSTEM OPERACYJNY: Windows 7 64-bitowy.
 • PROCESOR: Intel Core i5-3470 lub AMD FX-8350.
 • PAMIĘĆ RAM: 8 GB.
 • KARTA GRAFICZNA: Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870.
 • WERSJA DIRECTX: 11.
 • MIEJSCE NA DYSKU: 80 GB wolnej przestrzeni.

Wymagania zalecane:

 • SYSTEM OPERACYJNY: Windows 10 64-bitowy.
 • PROCESOR: Intel Core i5-8400 lub AMD Ryzen 5 1600.
 • PAMIĘĆ RAM: 8 GB.
 • KARTA GRAFICZNA: Nvidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 580.
 • WERSJA DIRECTX: 11.
 • MIEJSCE NA DYSKU: 80 GB wolnej przestrzeni.

Man of Medan – i kolejne plany Supermassive Games

The Dark Pictures: Man of Medan jest pierwszą częścią cyklu The Dark Pictures Anthology. Każda kolejna odsłona ma być samodzielną historią w klimacie horroru.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments