Quebonafide: płakałem po przejściu The Last of Us

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 2.04.2020, 12:13 Aktualizacja: 2.04.2021, 12:13
Raper znany z zajawki na wiele bliskich nam tematów (ot, choćby ciepłe croissanty i mecze angielskiej ligi) w jednym z tekstów zdradził, jakie emocje wywołało w nim przejście pierwszej odsłony The Last of Us. Podobnie jak wielu innych graczy, i on uronił podczas rozgrywki łezkę. A w drugiej odsłonie gry ma być jeszcze bardziej emocjonalnie!
the last of us 2
20 Udostępnień

Quebonafide płakał po przejściu The Last of Us

Popularny raper Quebonafide, znany ze świetnych albumów takich jak Płyta roku czy Eklektyka, a także bardzo popularnej Egzotyki i wielu hitów słuchanych powszechnie wśród młodzieży, w swoich tekstach niejednokrotnie odwoływał się do ulubionych form spędzania czasu. Znalazło się tam miejsce również dla gier, gdy w lekko braggowym kawałku Codzienność chwalił się „rozpierdalaniem leszczy w PES-a”.

Temat gier Quebo poruszył w jednym z numerów z najnowszej płyty ROMANTIC PSYCHO, która wkrótce po trafieniu do sprzedaży oraz na platformy streamingowe okupuje pierwsze miejsca wszelkich muzycznych zestawień, w przypadku portalu Genius.com przebijając nawet raperów amerykańskich. – Zapytałaś, kiedy płakałem ostatni raz? // Jak przeszedłem The Last of Us – słyszymy w pierwszej zwrotce utworu COJESTMAŁPY.

Ta gra była naprawdę wzruszająca. Nie inaczej będzie z The Last of Us 2

Chociaż słowa wielu raperów i odwoływanie się przez nich do scen z życia prywatnego traktować należy z przymrużeniem oka, co do prawdziwości tych słów nie mamy najmniejszych wątpliwości. W naszych zapowiedziach premiery The Last of Us 2, zaplanowanej na końcówkę maja, wielokrotnie podkreślaliśmy wagę ładunku emocjonalnego pierwszej odsłony gry. O kontynuowaniu wątków łamiących serce twórcy jednej z ostatnich wielkich gier exclusive na PS4 informowali niemal 1,5 roku temu!

Na emocjonalność gry produkowanej przez studio Naughty Dog wpływać będą jednak nie tylko zabiegi narracyjne. Realizm oraz immersja The Last of Us 2 mają być wspierane przez ciekawe mechanizmy rozgrywki, takie jak wyraźnie wyczuwalne podnoszenie się tętna głównej bohaterki podczas walki czy biegu. Serio to poczujemy!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments