The Medium. 14 minut rozgrywki z nowego horroru Bloober Team

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 7.01.2021, 11:10 Aktualizacja: 7.01.2022, 11:10
Krakowskie Bloober Team przygotowuje się do premiery swojego najnowszego tytułu i wypuszcza kolejny materiał z rozgrywki. Możemy zobaczyć na nim, jak główna bohaterka, Marianne, przemierza zarówno nasz świat, jak i ten demoniczny. Zaprezentowano również główną mechanikę rozgrywki, czyli możliwość dynamicznej zmiany wymiaru, choć w The Medium nie zabraknie również momentów, w których będziemy zmuszeni do przebywania tylko w jednym świecie.
The Medium ukaże się na Xbox Series X
0 Udostępnień

Wycieczka do demonicznego wymiaru

Patrząc z perspektywy czasu, pierwsze i jak na razie jedyne przesunięcie The Medium, było jak najbardziej dobrą decyzją. Bloober Team uciekło wówczas przed Cyberpunk 2077, którego premiera na dobre dwa tygodnie zdominowała świat elektronicznej rozrywki. Podejrzewam, że nie tak, jak życzył sobie tego CD Projekt, ale 13 milionów sprzedanych egzemplarzy sprzedanych w 10 dni z pewnością osłodziło szefostwu spółki całe zamieszanie związane ze stanem technicznym gry.

Wracając jednak do The Medium, krakowskie studio przygotowało kolejny materiał z rozgrywki, w którym zaprezentowano działanie mocy głównej bohaterki. Marianne może przemieszczać się pomiędzy naszym światem a tym demonicznym, co pozwala jej lepiej zrozumieć daną sytuację i odkryć, jaką tajemnicę skrywa ta konkretna lokacja. Na 14-minutowym filmie znalazły się również fragmenty, gdzie protagonistka przemierza tylko jeden wymiar.

Przypominamy, że The Medium ukaże się już 28 stycznia na komputerach osobistych i Xboksie Series X|S, a od dnia premiery gra Bloober Team trafi do Game Passa na obu tych platformach. 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments