Trailer Black Summer. Kolejny serial z zombie w Netflix

Michał Małysa Seriale Publikacja: 25.03.2019, 14:39 Aktualizacja: 25.03.2020, 14:39
Do sporej kolekcji filmów i seriali Netflix z zombie w roli głównej dołączy niedługo kolejna pozycja. Trailer Black Summer, opowieści rozgrywającej się w uniwersum trzymającego w napięciu Z Nation, właśnie potwierdził datę premiery. Osiem odcinków Black Summer obejrzymy w Netflix już 11 kwietnia.
trailer black summer
6 Udostępnień

Trochę zombie się w Netfliksie uzbierało

Jakiś czas temu wiernych fanów zombie zelektryzować mogła wiadomość o pojawieniu się ośmiu sezonów The Walking Dead w Netflix. Jest to w końcu klasyk gatunku, a jego melodramatyczna i tasiemcowa formuła sprzyja seryjnym dawkom binge-watchingu. Wielbiciele nowinek i świeżego podejścia do tematu z pewnością ucieszyli się również na niedawną premierę Kingdom, w którym tajemnicza zaraza zombie rozszerzać zaczęła się po średniowiecznej Korei.

the walking dead w netflix

To jednak nie jedyne produkcje z zombie w roli głównej, jakim warto przyjrzeć się na Netfliksie. Jedną z ciekawszych pozycji jest Z Nation, o którym przypomina trailer Black Summer, serialu osadzonego w tym samym uniwersum. Ekscytująca podróż przez postapokaliptyczne Stany Zjednoczone w celu dowiezienia do kalifornijskiego laboratorium jedynego człowieka odpornego na wirus zombie zdążyła się już rozrosnąć do pięciu sezonów (13, 15, 14, 13 i 13 odcinków), wykraczających bardzo daleko poza pierwotny szkic fabuły. Pora wrócić w końcu do korzeni, czyli początku całego tego zamieszania.

Trailer Black Summer. Serial w uniwersum Z Nation

Trailer Black Summer zapowiada premierę, do której jest już całkiem blisko. Przedstawi ona historię całkowicie nowych bohaterów, będąc w stosunku do Z Nation prequelem pozbawionym ścisłych powiązań fabularnych. Jamie King znana chociażby z Hart od Dixie wcieli się w rolę matki, oddzielonej od córki i wyruszającej w podróż mogącą skończyć się tylko jednym – znalezieniem dziecka. Razem z grupką amerykańskich uchodźców musi stawić czoła zagrożeniom nowego świata i podejmować brutalne decyzje. Jest to w końcu najbardziej śmiertelne lato apokalipsy zombie przedstawionej w Z Nation!

Premiera produkcji zaplanowana jest na 11 kwietnia. W przeciwieństwie do nieco dłuższych sezonów Z Nation, w przypadku Black Summer nastawić musimy się na raptem osiem odcinków. Jedno jest pewne – kwietniowa premiera przyniesie powiew naprawdę gorącego lata z zombie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments