Fabularny trailer Ghost Recon Breakpoint

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 15.05.2019, 16:58 Aktualizacja: 15.05.2020, 17:01
Nowinki związane z gameplayem to niejedyny element, którym Ubisoft będzie chciał zachęcić nas do sięgnięcia po kolejną część uznanej serii kooperacyjnych strzelanek. Fabularny trailer Ghost Recon Breakpoint oraz zapowiedzi twórców sugerują, że tym razem wciągnie nas również warstwa narracyjna.
fabularny trailer ghost recon breakpoint
6 Udostępnień

Coraz lepiej poznajemy Ghost Recon Breakpoint

Nową odsłonę hitowej serii Ubisoftu sygnowanej nazwiskiem Toma Clancy’ego poznaliśmy zaledwie przed kilkoma dniami (gdy producenci pokazali trailer Ghost Recon Breakpoint ujawniający również datę premiery), ale od tej pory zdążyliśmy dowiedzieć się o grze naprawdę sporo.

Jakie elementy zachwycić mają graczy? W zapowiedziach wymienia się przede wszystkim związane z ranami postrzałowymi elementy survivalowe, poszerzony i mocno rozwinięty system klasowych specjalizacji, ciekawe gadżety z dronami na czele oraz dedykowaną kooperacyjnym rajdom wyspę. Brawurowo prezentuje je gameplay Ghost Recon Breakpoint zaprezentowany na kanale Ubisoftu:

Wcześniejsze dokonania twórców (zarówno w obrębie serii, jak i podobnych gier tego typu, z których warto wymienić chociażby pozytywnie ocenione w naszej recenzji The Division 2) pozwalają mieć nadzieję, że będzie to co najmniej solidny tytuł. Za dobre wrażenia z kolejnej części Ghost Recon odpowiadać ma tym razem również fabuła.

Trailer Ghost Recon Breakpoint wprowadza nas w fabułę gry

Fabuła Ghost Recon Breakpoint umiejscowiona będzie na archipelagu Auroa, stanowiącym pole testowe militarnego sprzętu Skell Technology. Produkowane tam na potrzeby wojska drony zostaną przejęte przez Wilki, zbuntowany oddział specjalny amerykańskiej armii. Działanie renegatów pod dowództwem pułkownika Walkera (głosu udzieli mu znany z serialowego Punishera Jon Bernthal) stanowić będzie olbrzymie zagrożenie dla świata, a stawić im czoła może wyłącznie ktoś równie zdeterminowany i dobrze wyszkolony.

W przypadku Ghost Recon Breakpoint fabuła ma być znacznie istotniejsza niż w poprzednich odsłonach serii czy innych grach tego typu. Idąc za narracyjnymi trendami, Ubisoft zdecydował się znacząco poszerzyć warstwę fabularną kooperacyjnego shootera. Ma być ona nieliniowa i po raz pierwszy w historii serii oferować nie tylko różnorodne opcje dialogowe, ale również kilka odmiennych zakończeń.

Data premiery gry została ustalona na 4 października 2019 roku, lecz najwięksi entuzjaści tytułu będą mieli możliwość wcześniejszego wypróbowania wersji beta Ghost Recon Breakpoint. Trzecioosobowa strzelanka, która nastawiona jest przede wszystkim na ciekawe doświadczenia kooperacyjne, ukaże się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Podobnie jak w przypadku poprzednich części, za stworzenie oraz dystrybuowanie gry odpowiadał będzie Ubisoft.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments