Wiedźmin – zobacz pierwszy trailer nowego serialu Netflixa!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 23.07.2019, 16:00 Aktualizacja: 31.12.2020, 16:19
Pierwszy trailer Wiedźmina od Netflixa miał został wypuszczony w lipcu - i tak się właśnie stało. Jeżeli nie satysfakcjonowała was ilość wypuszczanych powoli i ukradkiem zdjęć z planu, materiał z Comic-Conu z pewnością was nie zawiedzie! Zwiastun pokazuje, że naprawdę mamy na co czekać!
wi
191 Udostępnień

Już jest! Pierwszy trailer The Witcher

Zgodnie z przewidywaniami Netflix właśnie wypuścił pierwszy trailer Wiedźmina. Produkcja stworzona wyłącznie na podstawie książek (fani gry muszą liczyć się z kilkoma niespodziankami takimi jak pojedynczy miecz na plecach czy medalion nie odwzorowujący pysku wilka!) promowana była na Comic-Conie 2019 w San Diego. Wcale nie wyglądała przy tym blado na tle nowego Top Guna czy wszystkich filmów Marvela wraz z datami premier w 2020 i 2021 roku.

Zresztą, co tu dużo pisać – łapcie i oglądajcie!

Jacy aktorzy wcielą się w bohaterów wiedźmińskiej sagi?

Główną rolę w netfliksowej ekranizacji wiedźmińskiej sagi odegra aktor, który wcześniej wcielał się między innymi w Supermana. Henry Cavill jako Wiedźmin wrzucał już na Instagram zdjęcia z Płotką, a jego kreacja została już skomentowana ze wszystkich możliwych perspektyw. Mimo iż takie szczegóły jak brak zarostu zgadzają się z książkowym oryginałem, warto zwrócić uwagę szczególnie na imponującą muskulaturę aktora. Niezbyt pasuje ona do wyobrażeń wielu fanów.

W rolę ukochanej Geralta wcieli się Anya Chalotra, a ich przybraną córkę zagra Freya Allen. Widzieliśmy ich chociażby na pierwszych zdjęciach Wiedźmina, Yennefer i Ciri. Poza nimi na ekranie pojawi się Jodhi May (Królowa Calanthe), Björn Hlynur Haraldsson (król Cintry i jarl Skellige Eist Tuirseach), Adama Levy (druid Myszowór),  MyAnna Buring (Tissaia de Vries, rektora szkoły dla czarodziejek Aretuza), Mimi Ndiweni (czarodziejka Fringilla Vigo), Therica Wilson-Read (czarodziejka Sabrina Glevissig) oraz Maciej Musiał (nieznany z książek czy gier bohater imieniem Sir Lazlo).

Kiedy spodziewać się Wiedźmina?

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery Wiedźmina w wydaniu Netfliksa, jednak wszystkie dotychczasowe plotki i pogłoski wskazują na 20 grudnia. Nie są one bezpodstawne – w okresie świątecznym pojawiały się już na amerykańskiej platformie spore hity.

Czego spodziewacie się po kolejnej ekranizacji książkowej sagi Sapkowskiego? Nie musimy chyba przypominać, że polska próba uczynienia z Wiedźmina serialu zakończyła się w zgodnej opinii wszystkich rodaków klapą.

Źródło: Netflix. Grafika: Netflix.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments