Comic-Con 2019. 6 najważniejszych ogłoszeń z San Diego

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 23.07.2019, 10:00 Aktualizacja: 23.07.2020, 17:05
Już po raz czterdziesty dziewiąty fani dobrej rozrywki zebrali się w San Diego, aby wspólnie świętować posiadanie najfajniejszych pasji na świecie. Producenci komiksów, seriali i filmów korzystają z zebrania tak idealnej publiki w jednym miejscu i na Comic-Conie 2019 ogłosili kilka niesamowitych zapowiedzi.
darmowe komiksy i mangi online
6 Udostępnień

Comic-Con 2019 w San Diego zakończony!

Tegoroczne święto fanów komiksów, seriali i filmów odbywało się w miniony weekend, 18-21 lipca 2019. Setki tysięcy entuzjastów dobrej rozrywki odwiedziło San Diego w nadziei na dobrą zabawę oraz jej… zapowiedzi. Comic-Con jest w końcu miejscem, gdzie najwięksi producenci ogłaszają hitowe dzieła. Nie inaczej było i tym razem, a najważniejsze ogłoszenia zebraliśmy dla was w jednym miejscu.

Jakie informacje ujawnione na Comic-Conie w San Diego w 2019 roku musicie znać, aby nie wypaść z rozrywkowego obiegu?

Finałowy trailer TO: Rozdział drugi opublikowany a Comic-Conie

Zapowiedziane na 6 września TO: Rodział drugi, czyli kolejna odsłona przeboju na podstawie opowiadania Stephena Kinga, doczekało się ostatecznej zapowiedzi. Sequel filmu TO będzie równie dobry i przerażający jak pierwsza odsłona, a przynajmniej na to wskazywać może trailer. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

His Dark Materials z pierwszym pełnym trailerem

W maju HBO zapowiedziało serialową adaptację Mrocznych materii Philipa Pullmana i okrasiło His Dark Materials krótkim teaser trailerem. Teraz dostaliśmy pierwszy długi trailer.

Top Gun: Maverick wreszcie zapowiedziany

Rywalizacja, rodzina, poświęcenie… Tak obszar tematyczny nowego Top Guna zidentyfikował Tom Cruise. Zobaczcie, jak wyglądał będzie film zapowiedziany na 2020 rok.

Najważniejsza zapowiedź z Comic-Conu: trailer Wiedźmina Netfliksa

Trudno spodziewać się, aby jakakolwiek inna zapowiedź z San Diego mogła wywołać tak wiele dyskusji nad Wisłą. Po raz pierwszy ujrzeliśmy w końcu w akcji Henry’ego Cavilla i spółkę. Trailer Wiedźmina od Netfliksa prezentowaliśmy już w weekend, ale i tak warto obejrzeć go jeszcze raz.

Marvel zapowiedział w San Diego wszystkie filmy z 4 fazy!

Jednym z istotniejszych wydarzeń Comic-Conu 2019 w San Diego było ogłoszenie dat premiery filmów Marvela na 2020 i 2021 rok. Od Czarnej Wdowy w maju 2020 roku po Thor: Love and Thunder z Natalie Portman w roli głównej w listopadzie 2021 roku – poznaliśmy przybliżone daty premier najważniejszych kinowych wydarzeń fanów Marvel Cinematic Universe.

Oto przybliżone daty premier filmów Marvela podane na Comic Conie w San Diego:

1 maja 2020 r. – Black Widow 

jesień 2020 r. – Falcon and the Winter Soldier w formie serialu na platformie Disney+

6 listopada 2020 r. – The Eternals

wiosna 2021 r. – Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

wiosna 2021 r. – WandaVision 

7 maja 2021 r. – Doctor Strange and the Multiverse of Madness

wiosna 2021 r. – Loki w formie serialu na platformie Disney+

wiosna 2021 r. – What If w formie serialu na platformie Disney+ (nie mylić z recenzowanym przez nas What/If Netfliksa!)

jesień 2021 r. – Hawkeye

5 listopada 2021 r. – Thor: Love and Thunder

Kolejny trailer Watchmen

Jesienią tego roku ujrzymy zapowiadany już przez HBO serial Watchmen, który łączyć ma w sobie nostalgię przełomowego oryginału komiksowego z próbą opowiedzenia historii nowej, lecz równie rewolucyjnej. Dzieło Alana Moore’a to jedna z najbardziej kultowych serii komiksowych w historii DC Comics. Po filmie Zacka Snydera z 2009 roku i wydanej przy okazji grze wideo Watchmen: The End Is Nigh przyszedł czas na serial, który doczekał się w San Diego nowego trailera.

Ta szóstka zapowiedzi z Comic-Conu 2019 w San Diego wydała nam się najbardziej warta uwagi. Zgadzacie się z naszymi typami?

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments