Turn Up Charlie z Idrisem Elbą już w Netflix!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 15.03.2019, 7:45 Aktualizacja: 15.03.2020, 7:45
Idris Elba stawia pierwsze kroki jako pomysłodawca, producent i odtwórca głównej roli w jednym. Turn Up Charlie to kolejna w tym roku brytyjska komedia, która może zawojować Netfliksa. Osiągnąć poziom Sex Education czy After Life będzie niezwykle trudno, lecz kto inny niż Big Driis miałby tego dokonać?
turn up charlie b
3 Udostępnień

Brytyjskie komedie w natarciu

W tym roku całkiem solidnym, choć zupełnie niespodziewanym, segmentem Netfliksa stały się brytyjskie komedie. Na początku roku bank rozbiło Sex Education, które według danych amerykańskiego giganta obejrzanych miało zostać w pierwszym miesiącu w ponad 40 milionach gospodarstw domowych. Przed tygodniem światło dzienne ujrzał zaś nowy projekt Ricky’ego Gervaisa – banalnie niebanalny komediodramat After Life. Teraz do tego zacnego grona dołączyć ma kolejna produkcja komediowa, której akcja rozgrywa się w Wielkiej Brytanii.

Turn Up Charlie to opowieść o wypalonym DJ-u Charliem (w tej roli doskonale znany wszystkim Idris Elba), któremu los daje ostatnią i dość nietypową szansę na ogarnięcie kawalerskiego życia. Z braku lepszej alternatywny zgadza się zostać opiekunem córki Davida (JJ Feild), swojego najlepszego przyjaciela i gwiazdy muzycznej światowego formatu. Okazuje się, że niańczenie wyszczekanej Gabby (Frankie Hervey) stawia przed głównym bohaterem wiele nieoczekiwanych wyzwań.

Premiera Turn Up Charlie już dziś

Świat seriali nie jest Idrisowi Elbie, jednemu z najbardziej rozpoznawalnych aktorów światowego formatu, zupełnie obcy. Ma za sobą w końcu główną rolę w wielokrotnie nominowanym do nagród Emmy Lutherze, gdzie wcielił się w tytułowego śledczego. Sporą popularnością cieszyła się również jego rola w serialu The Wire. Turn Up Charlie będzie jednak dla niego debiutem w roli producenta wykonawczego i pomysłodawcy całego dzieła. Do roli DJ-a nadaje się przy tym jak mało kto. Tak w końcu zaczynała się jego kariera…

Turn Up Charlie

Nim na dobre rozbłysł jako gwiazda filmowa i serialowa, jako dziewiętnastolatek Idris Elba dorabiał w londyńskich klubach jako Big Driis. Turn Up Charlie będzie więc dla niego szansą wykazania się nie tylko w roli komediowej, lecz także zabłyśnięcia na ekranie umiejętnościami DJ-a. Miał szansę trenować je ostatnimi czasy w praktyce. Oprócz okazyjnych występów w Londynie i Nowym Jorku został także wakacyjnym rezydentem klubu Hi Ibiza w jednym z najpopularniejszych kurortów w Europie, spotykając się tam z takimi gwiazdami jak Mambo Brothers czy Bob Sinclar.

Turn Up Charlie trafia do oferty Netflix w piątek 15 marca. Osiem odcinków trwających po trzydzieści minut brzmi jak całkiem niezły pomysł na weekend. Zamierzacie spędzić go z Idrisem oraz dysfunkcyjną rodziną muzycznych celebrytów?

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments