Ubisoft przekłada premiery Watch Dogs, Rainbow Six i Gods and Monsters

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 25.10.2019, 14:00 Aktualizacja: 25.10.2020, 11:05
Znacząca obniżka finansowego celu na obecny rok podatkowy, przeprosiny za niski poziom Ghost Recon Breakpoint oraz opóźnienie trzech dużych tytułów zapowiedzianych na I kwartał 2020 - to najważniejsze informacje z konferencji Ubisoftu. Gracze oczekujący na Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine oraz Gods and Monsters będą mocno rozczarowani.
watch dogs legion na gamescom 2019
9 Udostępnień

Ubisoft przekłada premierę aż trzech gier

Podczas konferencji dla inwestorów Ubisoftu CEO firmy, Yves Guillemot, ogłosił przełożenie premiery aż trzech gier z segmentu AAA, które ukazać miały się w przyszłym roku. To Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine oraz Gods and Monsters. Miały być to hity odpowiadające za przychody firmy w ostatnim kwartale roku podatkowego, który kończy się dla Ubisoftu z początkiem kwietnia 2020 roku. Kiedy wyjść miały poszczególne produkcje?

  • Rainbow Six Quarantine – wczesny 2020
  • Gods and Monsters – 25 lutego 2020
  • Watch Dogs Legion – 6 marca 2020

Dokładne daty premiery trzech przełożonych gier nie zostały podane, jednak powinniśmy spodziewać się ich nie wcześniej niż w kwietniu.

Powodem kiepskie wyniki Ghost Recon Breakpoint?

Większość branżowych komentatorów jest zgodna, że za chęcią lepszego dopracowania trzech sporych tytułów stoją ostatnie niepowodzenia firmy. Mniejsze niż planowano zyski z Tom Clancy’s The Division 2 oraz niezwykle krytyczne oceny Ghost Recon Breakpoint miały sprawić, że kolejne produkcje Ubisoftu będą znacznie bardziej dopracowane. Nie zmieni to jednak faktu, że obecny rok podatkowy pod względem zysków będzie mocno rozczarowujący.

Przełożenie trzech tak dużych premier oraz dotychczasowe niepowodzenia znacząco wpłyną na przewidywane cele finansowe. Poprzedni cel ustawiony na poziomie 2.42 mld dolarów został obecnie ograniczony do 1.61 mld, co z pewnością nie wpłynie dobrze na notowania giełdowe francuskiej spółki.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments