Tom Clancy’s The Division 2

(PlayStation 4, Xbox One, PC)
0/5.0 z 0 ocen
the division 2

Tom Clancy’s The Division 2

Strzelanka, Online, TPP
Massive Entertainment
15 marca 2019
Ubisoft

Sieciowa strzelanka z silnie zaznaczonymi elementami RPG tworzona jest przez należące do Ubisoftu studio Massive Entertainment. Polski oddział gamingowego giganta odpowiadał będzie za krajową dystrybucję The Division 2, które ukaże się 15 marca 2019 roku na komputerach PC i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Tom Clancy's The Division było kawałkiem całkiem poprawnej strzelanki, w której punkt ciężkości oparty został na trybie multiplayer. Gra przenosząca nas na ulice postapokaliptycznego Nowego Jorku wciągnęła przede wszystkim graczy, którzy zachwycili się pomysłem slasherowego klimatu wieloosobowej rozgrywki. Cała reszta była wyraźnie zawiedziona, a i fani dość szybko zaczęli się wykruszać. Już kilka miesięcy po premierze na serwerach panowały zauważalne pustki.Czy oznacza to, że pierwszą część The Division uznać należy za kompletną porażkę? Raczej nie, gdyż gracze potrafiący skompletować fajną ekipę dostali od Ubisoftu co najmniej kilkadziesiąt godzin olbrzymiej frajdy. A jeśli doliczyć do tego świetne DLC, które skutecznie odpowiadały na zgłaszane przez graczy niedoróbki i bolączki podstawowej wersji gry, mówić możemy o dziele co najmniej solidnym. Kolejną okazję do uczynienia z gry sygnowanej nazwiskiem Toma Clancy'ego będzie The Division 2.

A co członkowie tytułowej formacji robili będą na ulicach Waszyngtonu? Akcja The Division 2 rozgrywa się siedem miesięcy po wydarzeniach z części pierwszej. Ciepłe miesiące letnie staną się jeszcze gorętsze - elitarna Dywizja zostanie wrzucona w środek zbuntowanej stolicy, rozrywanej walkami frakcji, które opanowały miasto po rozprzestrzenieniu się w nim tajemniczej epidemii ospy.

Jeżeli chodzi o mechanikę gry, największą nowością ma być lubiany przez graczy MMO system rajdów, mieszczący tym razem do ośmiu zawodników. Poza tym wszystkie zapowiedzi wyglądają dość standardowo i nie powinny zaskoczyć nikogo, kto spędził choć chwilkę czasu przy jakimkolwiek sieciowym shooterze. Rozwój postaci na podstawie punktów doświadczenia i kolejnych leveli, specjalizowanie bohaterów za pomocą unikalnych kombinacji ich zdolności oraz kolekcjonowanie coraz to wymyślniejszego ekwipunku... Standard, który wypaść powinien dość solidnie.Graczom lubiącym solidnie ogrywać wszystkie tytuły z pewnością przypadnie do gustu obietnica twórców, w myśl której prawdziwa rozgrywka zaczyna się dopiero po osiągnięciu trzydziestego levelu. Stale dodawany content niekoniecznie sprawdził się w przypadku sieciowych eventów w Assassin's Creed Odyssey, ale tutaj mówimy o zupełnie innym typie gry i mieć możemy nadzieję, że tym razem Ubisoft stanie na wysokości zadania. Zapowiedzi wydają się imponujące - mowa o trzech potężnych, darmowych dodatkach, które znacząco rozwiną historię oraz dodadzą nowe tryby rozgrywki.

Dobrą wieścią jest kontynuacja prac nad nową częścią na silniku Snowdrop, który odpowiadał za doskonałą oprawę graficzną pierwszego The Division. Niesamowite doznania graficzne staną się więc z dużym prawdopodobieństwem udziałem również Waszyngtonu, gdyż to właśnie do stolicy Stanów Zjednoczonych przeniesie się akcja gry. Dokładnie odwzorowana topografia przy tak wielkiej dbałości o detale – pod tym względem zdecydowanie jest na co czekać.

Tom Clancy’s The Division 2- wymagania sprzętowe

Sprawdziliśmy minimalne i zalecane wymagania do gry na PC-towców


  • Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz

  • 8 GB RAM

  • karta graficzna 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 270 lub lepsza

  • Windows 7/8/10


  • Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz

  • 8 GB RAM

  • karta graficzna 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 480 lub lepsza

  • Windows 7/8/10

Mortal Kombat 11: Sindel przedstawiona na gameplayu

Bohaterka z poprzednich odsłon kultowej serii bijatyk trafi do Mortal Kombat 11 jako DLC już na początku grudnia. Sprawdź zwiastun gameplayu Sindel, aby przekonać się, co potrafi!

Pokemon Sword and Shield: oceny przed premierą pozytywne

Recenzenci na ogół doceniają Pokemon Sword and Shield – Pokemon Sword and Shield to najlepsza...

FIFA 20 FUT: wybrano TOTW 9. Messi obok Lewego i Szczęsnego!

EA Sports ogłosiło pełen zestaw kart TOTW 9. Gracze z drużyny tygodnia będą dostępni w paczkach, na rynku transferowym oraz w nagrodach za Ligę Weekendową FUT w FIFA 20.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o