Ubisoft ze świątecznymi prezentami. Dziś do odebrania Starlink na PC

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 16.12.2020, 11:58 Aktualizacja: 16.12.2021, 11:59
Do świąt Bożego Narodzenia pozostało dokładnie 8 dni, dlatego coraz więcej wydawców przygotowuje się do tego okresu. Oprócz zimowych wydarzeń wprowadzających nowe tryby czy elementy kosmetyczne, część firm zdecydowała się na udostępnienie graczom specjalnych prezentów. Ubisoft przez cały tydzień rozdawać będzie różnego rodzaju bonusy, a dziś do odebrania jest Starlink w wersji na komputery osobiste.
0 Udostępnień

Coraz bliżej święta

Okazuje się, że nie tylko Epic Games przygotowało specjalną świąteczną akcję promocyjną. Od jutra twórcy Fortnite’a rozpoczną rozdawanie gier na swojej platformie, a już dziś Ubisoft proponuje graczom skorzystanie z ich specjalnej oferty. Każdy, kto zarejestruje się na tej stronie, będzie mógł odebrać darmowy egzemplarz Starlinka w wersji na komputery osobiste.

Warto jednak pamiętać, że będzie wymagało to posiadania konta na Ubisoft Connect – platforma zastąpiła popularnego Uplaya. Po udanej rejestracji gra zostanie dodana do naszej cyfrowej biblioteki i zostanie tam na zawsze, tak jak bywa to w przypadku innych tego typu akcji. Warto jednak pamiętać, że cała operacja może potrwać, dlatego jeśli od razu nie dostaniecie maila z potwierdzeniem realizacji „zamówienia”, to pamiętajcie, że firma ma na to 7 dni.

Starlink jest tylko częścią promocji Ubisoftu – firma od 14 do 18 grudnia bieżącego roku codziennie będzie oferować graczom różnego rodzaju bonusy. Pierwszym był zestaw dodatków kosmetycznych do Assassin’s Creed Valhalla (Dominikowi się podobało, ale błędy zepsuły całokształt).

Więcej prezentów zostanie udostępnionych w następnych dniach, dlatego warto regularnie odwiedzać wspomnianą stronę. Co ważne, każdy z bonusów będzie dostępny tylko tego konkretnego dnia, dlatego jeśli pojawi się coś wartego waszej uwagi, to wskazane jest natychmiast dodać to do swojej biblioteki.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments