Urodzinowy rabat od Egmontu. Wszystkie komiksy w promocyjnych cenach

Radosław Dąbrowski Komiksy Publikacja: 21.10.2020, 10:44 Aktualizacja: 21.10.2021, 10:44
Egmont wie, jak skutecznie zachęcić czytelników do wspólnego świętowania swoich trzydziestych urodzin. Jedno z najpopularniejszych w Polsce literackich wydawnictw przygotowało niezwykle kuszącą promocję - Wszystkie znajdujące się w jego ofercie komiksy przeceniono i czytelnikom zaoferowany został rabat w wysokości 30%. Promocja dotyczy również sprzedawanych przez Egmont książek oraz gier planszowych.
0 Udostępnień

30% rabatu na trzydzieste urodziny

O trzydziestych urodzinach Egmontu i długiej obecności wydawnictwa na polskim rynku już wspominaliśmy. Teraz warto się przyjrzeć specjalnej promocji, która została przygotowana z okazji równie wyjątkowego jubileuszu. Co prawda dotyczy wszystkich produktów, które znajdziemy w ofercie Egmontu, zatem usatysfakcjonowani będą miłośnicy książek czy gier planszowych, niemniej w naszym artykule skupimy się przede wszystkim na objętych rabatem komiksach.

Warto podkreślić, że obniżka dotyczy wszystkich pozycji. Nie mamy wobec tego do czynienia z często spotykanym zagraniem ze strony danej firmy, która „odgrzebuje” starsze lub mniej popularne, niecieszące się wysokimi słupkami sprzedaży tytuły, obniża ich ceny i opatruje to wszystko hasłem wielkiej promocji. Egmont podszedł do sprawy naprawdę poważnie i zaproponował czytelnikom obniżkę wartą szczególnej uwagi. Ponadto z okazji urodzin organizuje rozmaite konkursy z nagrodami oraz na profilu na Facebooku prowadzi inne sympatyczne akcje, niemniej to właśnie ogłoszony rabat wzbudza najwięcej dyskusji.

Nie został podany termin, w którym wyjątkowa oferta wygaśnie, ale z pewnością nie nastąpi to z dnia na dzień, zatem można na spokojnie usiąść i zapoznać się z bogatą ofertą wydawnictwa, dokładnie przy tym planując swoje potencjalne zakupy. Co szczególnie istotne – Skoro promocja obejmuje wszystkie tytuły, to przecenione zostały nie tylko obecne już na rynku pozycje, lecz także te, których premiera dopiero przed nami. W związku z tym w przypadku zapowiadanych jeszcze komiksów możemy mówić o atrakcyjnej cenie w ramach przedsprzedaży.

Przykładowo aż o 39 złotych mniej zapłacimy za Zegar zagłady autorstwa Geoffa Johnsa i Gary’ego Franka, komiks z akcją rozgrywaną siedem lat po wydarzeniach z kultowych Strażników Alana Moore’a. Premierę wyznaczono na 28 października bieżącego roku. W promocyjnej cenie znajduje się także 38 tom Thorgala. Selkie, już bez udziału Grzegorza Rosińskiego, trafi na rynek 12 listopada. Warto mieć na uwadze również dziewiąty tom Invincible (28 października), który niebawem doczeka się animowanej adaptacji, a na sympatyków opowieści historycznych czeka Papieże w historii. Święty Piotr. Zagrożenie dla Cesarstwa Rzymskiego (12 listopada). Fani Kajka i Kokosza natomiast już niebawem poznają nowe przygody bohaterów Janusza Christy w części Dzień Śmiechały – po góralsku. Premiera 28 października. Wszystkie wyszczególnione pozycje można już zamawiać w promocyjnych cenach.

Z innych tytułów o obniżonych kwotach, a które są już od dłuższego czasu obecne w sprzedaży, warto wskazać pięć komiksowych adaptacji kryminalnych powieści Agathy Christie. W naszym spojrzeniu Morderstwo w Orient Expressie okazało się lekturą dostarczającą wrażeń porównywalnych z literackim pierwowzorem, podobnie jak Noc w bibliotece, zatem z większą nadzieją zachęcamy do sięgnięcia także po pozostałe tytuły: Beresfordowie. Tajemniczy przeciwnik, Śmierć na Nilu oraz Tajemnicza historia w Styles.

Z racji, iż niebawem czeka nas Halloween, to o wieczór pełen grozy może zadbać wybitna wampirza seria Książę Nocy, czy historie poświęcone największemu antagoniście ze świata superbohaterów, Jokerowi. 30% obowiązuje także na inne bestsellerowe pozycje, przynależne do kategorii Mistrzowie Komiksu, wśród nich Skarga Utraconych Ziem, V jak Vendetta, Corto Maltese czy Western.

To tylko przykładowe komiksy, które warto mieć na uwadze na czas trwania wyjątkowej promocji. Bezsprzecznie należy podkreślić również to, że obchodzące swoje trzydzieste urodziny wydawnictwo Egmont stanowi gwarancję nie tylko dostarczania zajmujących obrazkowych historii z całego świata, lecz także najwyższej jakości wydań komiksów.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments