Valheim – 6 milionów wikingów w 6 tygodni. Twórcy zachwyceni odzewem społeczności

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 22.03.2021, 10:49 Aktualizacja: 22.03.2022, 10:49
Szwedzkie studio Iron Gate AB od ponad miesiąca jest na fali wznoszącej i choć przyrost nowych graczy nie jest już tak szybki, to dalej można mówić o Valheim w kontekście ogromnego sukcesu. Gra jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa i dalej utrzymuje się na liście steamowych bestsellerów. Twórcy pochwalili się, że ich produkcja trafiła do 6 milionów graczy i zapowiadają kolejne nowości w ramach nadchodzącej aktualizacji.
0 Udostępnień

Sukces wikińskiego survivalu nie przestaje zaskakiwać

Nowi nabywcy Valheim nie pojawiają się już co prawda tak szybko, jak w pierwszym miesiącu premiery (przypomnijmy, że średnio co tydzień gra zdobywała nowy milion zainteresowanych użytkowników Steama), ale gra dalej utrzymuje się na pierwszym miejscu na liście bestsellerów platformy Valve. Zaowocowało to kolejnym kamieniem milowym w postaci 6 milionów nabywców, czym Iron Gate AB pochwaliło się w miniony piątek.

Oprócz podziękowania społeczności za wsparcie, deweloperzy poprosili również graczy o zgłaszanie nowych błędów za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony internetowej. Ma to ułatwić prace nad poprawkami i pozwolić studiu w pełni skupić się na tworzeniu nowej zawartości. Aktualizacja Hearth and Home, która doda surowce umożliwiające tworzenie nowych budynków czy urozmaici gotowanie, planowo pojawi się w najbliższym czasie, ale nie wiadomo, kiedy dokładnie to nastąpi.

Iron Gate AB postanowiło pójść drogą CD Projektu i dać sobie tyle czasu, ile będzie potrzeba. W przypadku szwedzkiego studia jednak ogłoszenie zostało przyjęte znacznie cieplej, a społeczność zdaje się być usatysfakcjonowana tym, co aktualnie jest dostępne w grze.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments