Valheim trafiło do dwóch milionów graczy. Wikiński survival z kolejnym sukcesem

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 16.02.2021, 13:46 Aktualizacja: 16.02.2022, 13:46
Dwa tygodnie od premiery twórcy Valheim mogą dopisać sobie do listy kolejny kamień milowy, którym jest sprzedaż na poziomie dwóch milionów kopii. Tyle właśnie cyfrowych egzemplarzy wikińskiego survivalu trafiło do użytkowników Steama. To ogromny sukces, biorąc pod uwagę, że to ciągle produkcja znajdująca się we wczesnym dostępie.
0 Udostępnień

Ogromny sukces

Od zeszłego tygodnia Valheim nie schodzi z ust graczy oraz jedynek portali związanych z grami wideo. Gra bardzo szybko zyskała rozgłos wśród fanów survivali, co zaowocowało wysoką sprzedażą – w nieco ponad tydzień tytuł trafił do miliona użytkowników Steama, a w miniony weekend liczba jednocześnie bawiących się graczy przekroczyła 367 tysięcy.

Od dnia debiutu (2 luty) tytuł nie schodzi z listy bestsellerów Steama, a do tego znalazł się wśród najpopularniejszych gier platformy Valve. Wczoraj natomiast dowiedzieliśmy się, że Valheim trafiło do ponad dwóch milionów graczy, co jest naprawdę doskonałym wynikiem, a pamiętajmy, że od premiery minęło dopiero dwa tygodnie.

Deweloperzy po raz kolejny podziękowali społeczności za wsparcie i zapowiadają dalszy rozwój Valheim. Zdaje się, że priorytetem będzie naprawienie błędu powodującego utratę postępów.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments