Valorant mobile i w wersji na konsole? To możliwe!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 20.04.2020, 16:40 Aktualizacja: 20.04.2021, 16:40
Według wypowiedzi Game Directora nowej strzelanki taktycznej od Riot Games, powstanie Valorant w wersji mobile oraz konsolowej nie jest wykluczone. Czy premiery powinniśmy spodziewać się w najbliższym czasie? Słowa Joe Zieglera są jednoznaczne.
premiera valorant już latem!
0 Udostępnień

Możliwe jest powstanie Valorant mobile i w wersji na konsole

Ciekawi was, czy Valorant powstanie w wersji na konsole oraz urządzenia przenośne? Internetowe wydanie brytyjskiego Daily Express zadało to pytanie Joe Zieglerowi, który w Riot Games pełni funkcję Game Directora przy produkcji Valorant. Dociekania te są sensowne tym bardziej, że już niedługo spodziewamy się premiery League of Legends: Wild Rift, czyli wersji mobile popularnego LoL-a.

Z wypowiedzi Zieglera wynika, że jak na razie priorytety twórców Valorant są nieco odmienne. – Chociaż badamy temat innych platform jak konsole czy urządzenia mobilne, w chwili obecnej zespół pracuje ciężko nad dostarczeniem znakomitej gry na PC – odpowiedział Ziegler. Wygląda więc na to, że Valorant w wersji mobile jest jak na razie bardzo odległym projektem.

Valorant niezmiennie dominuje na Twitchu

Minął właśnie kolejny niezwykle udany tydzień dla nowej strzelanki taktycznej Riot Games. Gracze wciąż zabijają się o klucze do bety losowane na streamach, a gra bije rekordy popularności na Twitchu. Dzięki akcji z rozdawaniem dostępu do darmowej wersji gry w zamian za oglądanie streamów, producent nie musi bać się o popularność swojej gry!

Na kiedy została zaplanowana ostateczna premiera Valorant? Jak na razie okienko jest dość szerokie, bowiem zapowiedzi mówią o tegorocznych wakacjach. Chociaż o tym wydarzeniu nie wiemy kompletnie nic pewnego, data minerzy wyłuskali już z danych gry nową mapę Valorant dostępną po premierze. Będzie ona prawdopodobnie miejscem akcji 1. sezonu produkcji.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments