Grasz w Valorant? Sprawdź statystyki dzięki narzędziu Blitz

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 8.06.2020, 15:58 Aktualizacja: 8.06.2021, 15:58
Wielu graczy spędzających mnóstwo czasu nad grami online nie wyobraża sobie rozgrywki bez różnego rodzaju trackerów. Specjalne programy śledzące nasze poczynania w sieciówkach pomagają w podejmowaniu lepszych decyzji oraz dobieraniu odpowiedniej taktyki. Statystyki z Valorant sprawdzić można m.in. przez Blitz.
statystyki w Valorant dostarczane są przez różnego rodzaju trackery
0 Udostępnień

Statystyki z Valorant w narzędziu Blitz

W przypadku gier sieciowych bardzo przydatnym narzędziem są różnego rodzaju „trackery”. Są to aplikacje lub strony internetowe, które pozwalają na śledzenie statystyk. Niedawna premiera Valorant stworzyła miejsce dla kolejnych twórców tego typu narzędzi. Jednym z nich jest Blitz, certyfikowany przez Riot Games i obsługujący wcześniej inne gry producenta: mobę League of Legends, auto chess Teamfight Tactics oraz karciankę Legends of Runeterra.

Aplikacja Blitz automatycznie identyfikuje najważniejsze statystyki Valorant i może nam pomóc w doborze odpowiedniego bohatera, a poprzez poradniki doprowadzić do znalezienia najlepszej taktyki pod konkretne mapy oraz wyzwania, z jakimi muszą mierzyć się gracze Valorant. Korzystanie z aplikacji nie powinno wywoływać problemów z systemem anti-cheat Vanguard ze względu na wspomnianą już certyfikację przez Riot Games.

Trackery Valorant są jak na razie dość ograniczone

Jak podkreślają twórcy wszystkich narzędzi śledzących statystyki Valorant, trackery w tej grze mają jak na razie stosunkowo ograniczone działanie. Na chwilę obecną Riot Games nie udostępnia bowiem plików API, chociaż zapisy dla deweloperów chcących otrzymać do nich dostęp ruszyły już 29 marca. Możemy się więc spodziewać, że niedługo dostępne będą w trackerach funkcjonalności znane graczom League of Legends.

Jak producenci programów, które pozwalają na zobaczenie statystyk Valorant, radzą sobie w takiej sytuacji? Podczas rozgrywki gracze muszą mieć odpalony odpowiedni program śledzący nasze poczynania, co w przypadku certyfikowanych projektów nie powinno wiązać się z niebezpieczeństwem. Co ostrożniejsi gracze poczekają jednak z korzystaniem z tych trackerów do czasu, gdy Riot Games udostępni pliki API. Kiedy to nastąpi? Miejmy nadzieję, że jak najszybciej.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments