Figurantka VII już w HBO GO. To ostatni sezon Veep!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 1.04.2019, 15:35 Aktualizacja: 1.04.2020, 15:35
Figurantka VII to ostatnie, siedmioodcinkowe spotkanie z przebojową Seliną Catherine Meyer, która przez sześć poprzednich sezonów zdążyła namieszać nieco w amerykańskiej polityce. Początek ostatniego sezonu wielokrotnie nagradzanej satyry politycznej dostępny będzie w HBO GO od 1 kwietnia 2019 roku.
figurantka vii hbo go
0 Udostępnień

Veep, czyli Figurantka

Z 1 kwietnia rozpoczynamy ostatni sezon śledzenia losów Seliny Catherine Meyer, wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, która stara się odnaleźć na najwyższych szczeblach amerykańskiej władzy bez uwikłania się w gabinetowe gierki oraz zakulisowe intrygi. Satyryczna wymowa serialu oraz genialna rola Julii Louis-Dreyfus przyniosły produkcji nie tylko popularność wśród widzów (znacznie przewyższającą brytyjski oryginał The Tick of It), ale również wiele prestiżowych nagród, w tym siedemnaście Nagród Emmy w takich kategoriach jak Wybitny serial komediowy czy Wybitna aktorka pierwszoplanowa.

Figurantka VII będzie ostatnim sezonem serialu znanego w wersji oryginalnej jako Veep. Pierwszy odcinek zadebiutuje w HBO GO już 1 kwietnia, a nadchodzące ze Stanów Zjednoczonych recenzje nakazują wyczekiwać kolejnych ze zniecierpliwieniem. Tym bardziej, że jak w przypadku wszystkich pozostałych sezonów Figurantki, i ten pozwoli nam spojrzeć z dystansu na współczesne wydarzenia. – Veep działa na znacznie głębszym i bardziej cynicznym poziomie. Nie potrafię wyobrazić sobie smutniejszego sposobu na oglądanie tego serialu niż porównanie go i skontrastowanie z komedią pomyłek, której Ameryka doświadcza od wyborów z 2016 roku – napisał w recenzji dla Washington Post Hank Suever.

Figurantka VII od dziś w HBO GO

Pierwszy odcinek siódmego sezonu Figurantki dostępny jest w HBO GO od poranka 1 kwietnia, a w ten sam dzień wyemitowany zostanie w tradycyjnym HBO o 21.00. Fabuła pierwszych dwóch odcinków skupi się na podsumowywaniu dawnych kampanii wyborczych oraz poszukiwania sojuszników we właśnie trwającej.

figurantka vii hbo go

Każdy kolejny odcinek Figurantki VII pojawiał będzie się na platformie HBO GO w poniedziałki. Twórcy zapowiedzieli siedem epizodów, każdy z nich trwać ma maksymalnie 30 minut. Zamierzacie zobaczyć, jak ostatecznie potoczą się losy Seliny Meyer? Czy może zdecydujecie się na jakąś inną produkcję spośród oferty seriali HBO GO na kwiecień 2019? Do ósmego sezonu Gry o Tron jeszcze dwa tygodnie, warto zająć się czymś w międzyczasie!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments