Warszawskie Targi Fantastyki coraz bliżej! [PATRONAT]

Michał Małysa Publicystyka Publikacja: 23.09.2019, 11:00 Aktualizacja: 23.09.2020, 12:36
Już niedługo kolejna w tym roku edycja Warszawskich Targów Fantastyki! Wiosenna odsłona imprezy przyciągnęła tłumy świetnie bawiących się ludzi, a jesienią ma być równie dobrze. Event odbywający się w weekend 30 listopada-1 grudnia objęty został patronatem Zagrano!
warszawskie targi fantastyki
7 Udostępnień

Spotykamy się na przełomie listopada i grudnia

Pojawiły się już pierwsze informacje na temat Warszawskich Targów Fantastyki, które redakcja Zagrano.pl zdecydowała się objąć swoim patronatem. Jesienno-zimowa edycja imprezy odbędzie się w weekend 30 listopada-1 grudnia 2019 w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy na ul. Brackiej 25 w Warszawie. Relację z poprzedniej odsłony Warszawskich Targów Fantastyki zobaczyć możecie na poniższym materiale wideo:

Wśród gości zaproszonych na jesienne Warszawskie Targi Fantastyki znajdują się takie nazwiska jak Anna Lewicka, Jacek Komuda czy Andrzej Pilipiuk, a także ekipa i aktorzy filmu Pół Wieku Poezji Później. Jest to fanowska produkcja w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego, która z przymrużeniem oka konkuruje z Wiedźminem Netfliksa.

Atrakcje Warszawskich Targów Fantastyki

Chociaż szczegółowy plan imprezy nie jest jeszcze gotowy, organizatorzy zapowiadają już mnóstwo atrakcji, które czekać będą na gości Warszawskich Targów Fantastyki. Znajdą się wśród nich:

  • Strefa Gastro – gastronomiczni Fantastyczni Wystawcy karmiący małych i dużych głodomorów do upadłego.
  • Fantastyczna Wystawa Grafik – wystawowa ściana z pracami Andrzeja Łaskiego. To artysta odpowiedzialny między innymi za przedstawienie postaci pierwszego prawdziwie polskiego superbohatera, egzorcysty amatora, mistrza bimbrownictwa i warchoła z powołania – Jakuba Wędrowycza.
  • Strefa Relaksu – tradycyjne już dla Targów miejsce, w którym można będzie na chwilę usiąść, odpocząć i oczywiście pochwalić się znajomym tym co udało się na Targach upolować.
  • Zakątek Wróżb – spotkanie z Wiedźmami lub na konsultacje z druidzkim mistrzem run.
  • Strefa Dorigami – Dorigami to inicjatywa artystyczna powstała w 2012 roku. Ich pasją jest japońska sztuka – origami. Pomysł narodził się w głowie Dominika i szybko ze zwykłego hobby stał się sposobem na życie. O tworzeniu z papieru wiedzą prawie wszystko i chętnie zagną Cię swoją wiedzą! Podczas warsztatów będziecie mieli okazję nauczyć się podstaw rządzących światem papieru. Wspólnie złożycie różnorodne modele, a także będziecie mieli okazję podziwiać skomplikowane figurki, których stworzenie zajmowało niekiedy wiele godzin. Będziecie mieli także możliwość posłuchania niesamowitych historii związanych z tą formą sztuki.
  • Zakątek Autorów – miejsce spotkań z Fantastycznymi Gośćmi. To tu zdobędziecie autografy, zrobicie sobie zdjęcie z waszym ulubionym autorem czy po prostu będziecie mogli chwilę porozmawiać.

Więcej informacji o Warszawskich Targach Fantastyki znajdziecie na fanpage’u lub w wydarzeniu.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments