Wataha 3 z nową datą premiery. Serial przesunięty z października na grudzień

Michał Małysa Seriale Publikacja: 25.09.2019, 13:00 Aktualizacja: 25.09.2020, 12:56
Nowy sezon serialu o polskich pogranicznikach miał być hitem jesiennej ramówki HBO oraz HBO GO, jednak ogłoszono właśnie, że przesunięciu uległa data premiery Watahy 3. Produkcja z Leszkiem Lichotą oraz Aleksandrą Popławską trafi na platformę oraz do stacji dopiero 6 grudnia.
8 Udostępnień

Data premiery Watahy 3 przesunięta na 6 grudnia

Jeżeli za najciekawszy z jesiennych seriali HBO GO uznaliście polską Watahę i nie możecie się doczekać premiery tej produkcji, mamy dla was naprawdę kiepską wiadomość. Przedstawiciele platformy poinformowali właśnie, że dzieło HBO Europe będzie miało inną niż zakładano wcześniej datę premiery. Wataha 3, czyli kolejny sezon opowieści o bieszczadzkich pogranicznikach, pojawi się na ekranach naszych telewizorów, komputerów i smartfonów dopiero 6 grudnia.

Dotychczasowe zapowiedzi umiejscawiały datę premiery Wataha 3 już 30 października. Zmiana spowodowała, że nieco inaczej prezentuje się także plakat trzeciego sezonu. Prezentuje on Leszka Lichotę oraz Aleksandrę Popławską, którzy wcielą się w główne role pogranicznika Rebrowa oraz warszawskiej prokurator Dobosz.

wataha 3 - nowa data premiery

O czym opowiada 3 sezon Watahy?

W trzecim sezonie Watahy polscy pogranicznicy po raz kolejny będą musieli zmierzyć się z przestępcami, którzy nie mają żadnego poważania wobec prawa. Chociaż również jego stróże nie mają względem zasad zbyt wielu sentymentów. – Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni.  Mimo że wrócił do pracy w straży, przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie każdy jest zachwycony jego powrotem. Wielu patrzy na niego jak na podejrzanego, działającego na granicy prawa – czytamy w informacji prasowej HBO.

Nowa oficjalna data premiery Watahy 3 to 6 grudnia 2020 roku. Do dotychczasowej obsady (Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Jacek Lenartowicz, Dagmara Bąk, Anna Donchenko, Jarosław Boberek, Maciej Mikołajczyk, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka, Bartek Kotschedoff  i Piotr Żurawski) dołączą w tym sezonie Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgeniya Akhremenko, a także Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Bartek Kotschedoff, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta.

Za scenariusz trzeciego sezonu Watahy odpowiadają Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek, reżyserią zajęły się Olga Chajdas i Kasia Adamik, a autorami zdjęć do serialu są Tomasz Augustynek i Tomasz Naumiuk.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments