Watch Dogs Legion. Poznaliśmy datę premiery trybu wieloosobowego

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 23.02.2021, 11:23 Aktualizacja: 23.02.2022, 11:23
Deweloperzy z Ubisoftu nie zapomnieli o swoim nieco zepsutym na premierę dziecku i za niespełna dwa tygodnie Watch Dogs Legion otrzyma darmowy tryb wieloosobowy. Początkowo miał się on ukazać w grudniu zeszłego roku, jednak zespół wolał się skupić na naprawieniu błędów i wydawaniu kolejnych aktualizacji, by doprowadzić Legiona do optymalnego stanu.
zapowiedz watch dogs legion
0 Udostępnień

Powrót do Londynu

Premierę Watch Dogs Legion przyćmił nieco debiut innej, dużej gry Ubisoftu (mowa rzecz jasna o Assassin’s Creed Valhalla, które pojawiło się w dniu sprzedaży nowych Xboksów), ale według raportu Ubisoftu podsumowującego trzeci kwartał bieżącego roku finansowego, tytuł miał sprzedać się lepiej niż dwójka. Yves Guillemot, prezes firmy, wspomniał na telekonferencji z inwestorami o większym zaangażowaniu, ale nie podał, ile dokładnie kopii Watch Dogs Legion trafiło do graczy.

Musiało być ich na tyle dużo, że Ubisoft zdecydował się na kontynuowanie prac nad grą oraz zapowiadanym trybem wieloosobowym. Według początkowych założeń miał się on ukazać w grudniu zeszłego roku, jednak ze względu na kiepski stan techniczny tytułu zdecydowano się na przełożenie daty premiery. Według komunikatu deweloperów tryb wieloosobowy do Watch Dogs Legion pojawi się 9 marca na wszystkich platformach w formie darmowej aktualizacji.

Nowy moduł pozwoli zarówno na rozgrywkę z przeciwnikami sterowanymi przez komputer (misje kooperacyjne do czterech graczy), jak i z oponentami, w których wcielą się inni gracze. W tym drugim przypadku zdecydowano się jednak na pośrednie rozwiązanie – zamiast dwóch postaci strzelających do siebie, postawiono na starcia pająkobotów, które mają ze sobą walczyć na specjalnych arenach.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments