Whittleton Creek w Hitman 2 naprawdę sielankowe

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 9.11.2018, 7:00 Aktualizacja: 9.11.2018, 7:00
Do premiera nowej gry o łysym zabójcy pozostało kilka dni, więc do sieci spływają kolejne gameplaye prezentujące rozgrywkę. Gracze zastanawiający się nad nabyciem tego tytułu mogą sprawdzić, jak prezentują się dwie lokacje (indyjski Mumbai oraz amerykański, podmiejski Whittleton Creek) w Hitman 2.
Whittleton Creek w hitman 2
3 Udostępnień

To tylko dwie z siedmiu lokacji

Jednym z najciekawszych zagadnień dotyczących każdej kolejnej części Hitmana jest lista miejsc, które przyjdzie odwiedzić Agentowi 47. Tym razem przyjdzie mu udać się w siedem zakątków świata – sześć podczas kampanii fabularnej oraz jedno w trybie Sniper Assassin. Wszystkie lokacje w Hitman 2 ujawnił niedawno nowy trailer, a spływające przedpremierowe gameplaye dają nam w nie znacznie głębszy wgląd.

Dwa, które chcielibyśmy wam zaprezentować, przenoszą nas do indyjskiego Mombaju oraz amerykańskiego Whittleton Creek – w Hitman 2 są to wymyślone przez twórców przedmieścia obrazujące najbardziej stereotypowe miejsce z filmów o USA.

Mumbai w Hitman 2

Nieprzebyte slumsy wydają się znacznie lepszym miejscem do zdjęcia celu niż bizantyjskie plany filmowe Hollywoodu, ale tylko te ostatnie oferują zakończenie misji godne… Assassin’s Creed Odyssey. Musicie zobaczyć to sami!

Whittleton Creek w Hitman 2

Obrazek wyjęty z amerykańskiego filmu familijnego – tak właśnie prezentuje się Whittleton Creek w Hitman 2. Spokojna sobota, sąsiedzi cieszący się z pięknej pogody oraz realizacji życiowych ambicji, a do tego świetnie chroniony cel do wyeliminowania.

Zapowiada się sielankowo!

Przedstawiona rozrywka również wydaje wam się niesamowicie wciągająca?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments