Wiedźmin: Figurka Yennefer za trzy kafle!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 3.12.2019, 19:34 Aktualizacja: 3.12.2020, 19:36
Pod koniec 2020 roku nowa figurka Yennefer trafi już do pierwszych kupujących. Obecnie ruszyła przedsprzedaż na dwa warianty figurki przedstawiającej czarodziejkę w alternatywnym stroju z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.
Wiedźmin: Figurka Yennefer za trzy kafle!
11 Udostępnień

Figurka Yennefer – 50 cm dobra

Zbliżająca się wielkimi krokami premiera serialu Wiedźmin od Netflixa to doskonała okazja, aby kupić sobie Yennefer. Właśnie ruszyły przedpremierowe zamówienia na niezwykle szczegółową figurkę czarodziejki w alternatywnym stroju z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Yen można kupić w dwóch wersjach – stojącą samotnie lub z Umą. A co tam robi Uma? Cytując klasyka: nie wiemy. Pewnie Yen wygrała go w karty.

Prime 1 Studio dało wysoką cenę za figurkę Yennefer

Firma Prime 1 Studio, odpowiedzialna za figurkę, zaprezentowała Yen w dwóch wariantach na swojej stronie. Patrząc na zdjęcia, trzeba przyznać, że aż chciałoby się mieć oba w swojej kolekcji. Problemem może być naprawdę wysoka cena.

Wariant pierwszy, czyli Yennefer of Vengerberg Alternative Outfit ma 50 centymetrów wysokości. To ukochana Geralta stojącą obok megaskopu. Pamiętacie tę scenę, w której pijany Wiedźmin w Kaer Morhen próbował połączyć się z innymi przedstawicielami magicznych profesji, a potem Yen to odkryła? Prawdopodobnie właśnie do tego epizodu nawiązuje dodanie megaskopu do figurki. Yennefer of Vengerberg Alternative Outfit kosztuje 699 dolarów (ok. 2700 zł).

Wiedźmin: Figurka Yennefer za trzy kafle!

Z kolei wersja druga kosztuje 799 dolarów (ok. 3 087 zł). Yennefer of Vengerberg Alternative Outfit Deluxe Version to po prostu Yen… z Umą (tak, właśnie tym dziwnym stworkiem od Krwawego Barona).

Wiedźmin: Figurka Yennefer za trzy kafle!

Kiedy figurka Yennefer będzie dostępna?

Premiera figurek Yennefer to niestety odległy temat. Pierwsze przesyłki trafią do kupujących w grudniu 2020 roku, czyli równo za rok. Reszta będzie doręczana aż do marca 2021 roku. Figurkę można spokojnie zamówić do Polski, ale koszt przesyłki wynosi 209 dolarów, czyli ponad 800 zł. Czy mimo tego planujecie zainwestować w 50-centymetrową Yennefer? Podoba Wam się bardziej niż niedawno zaprezentowana figurka Lilith?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments