Pierwszy sezon Wiedźmina od Netflixa już 1 listopada?

Stanisław Odoj Seriale Publikacja: 29.08.2019, 16:15 Aktualizacja: 29.08.2020, 16:39
Producent wykonawczy produkcji Giovanni Eūgene Altamarquéz dał do zrozumienia, że serialowy Wiedźmin może mieć swoją premierę już 1 listopada! Dzieło na podstawie książek Sapkowskiego przygotowywane dla Netfliksa trafiło już do postprodukcji. Czy możliwe, żeby data premiery nadeszła tak szybko?
wiedzmin netflix cavill
14 Udostępnień

Kiedy premiera serialu Wiedźmin?

Już dawno zakończono wszystkie główne zdjęcia pierwszego sezonu serialu, ale to oczywiście nie oznacza końca zdjęć w ogóle. Ekipa Wiedźmina od Netflixa musi dograć sceny po zmianie obsady jednego z głównych charakterów. Prawdopodobnie ma to związek ze śmiercią Myi-Leci Naylor oraz ponownym castingiem postaci Marilki po wycofaniu się z produkcji Rebecci Benson.

Dzisiaj serial trafił do postprodukcji, która prawdopodobnie zostanie zakończona pod koniec października. Jedną z najbardziej prawdopodobnych dat premiery jest piątek, 1 listopada 2019 roku. Zostało to potwierdzone podczas earnings call (telekonferencji na temat zysków spółki Netflix). Początkowo obawiano się, że premiera zostanie przesunięta na 2020 r., ale jak widać nie musimy się obawiać tak długiego oczekiwania na Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii.

Data premiery Wiedźmina wciąż nie jest stuprocentowa

Przypomnijmy, że serial Wiedźmin od Netflixa nie jest adaptacją gier, a całkowicie osobną adaptacją książek Andrzeja Sapkowskiego. Henry Cavill deklaruje, że grał we wszystkie gry CDP Projekt RED i czytał wszystkie książki z Wiedźminem – z pewnością wpłynęło to na poszerzenie horyzontów jego gry aktorskiej jako Białego Wilka. Jest wielkim fanem postaci.

Należy jednak pamiętać, że ogłoszenie 1 listopada jako daty premiery Wiedźmina to tylko przewidywania producenta serialu, a nie oficjalne stanowisko Netflixa. Pomimo tego, z niemal całkowitą pewnością można stwierdzić, że netflixowy Wiedźmin jest już naprawdę blisko.

Zobacz trailer serialu Wiedźmin od Netlixa:

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments