Wiedźmin dostępny w Netflix już od godziny 9.00!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 20.12.2019, 11:00 Aktualizacja: 20.12.2020, 11:00
Fani uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego od 9.00 czasu polskiego oglądać mogą w Netflix serial Wiedźmin. Odcinki będą dłuższe niż w przypadku większości seriali z tej platformy, więc fani Geralta z Rivii nastawić powinni się na prawdziwą ucztę.
wiedzmin od 9 w netflix
12 Udostępnień

Wiedźmina oglądać możemy od godziny 9.00

Bez zbędnego przedłużania – Wiedźmina w Netflix oglądać możemy od dzisiaj, piątku 20 grudnia od godziny 9.00. Oprócz znanych od jakiegoś czasu tytułów odcinków Wiedźmina znamy już mniej więcej fabułę każdego z nich. Serialowa uczta rozpocznie się od godzinnego epizodu pt. Początek końca, w którym Geralt spotyka w Blaviken wrogo nastawionych miejscowych i przebiegłego czarodzieja, a Ciri mierzy się z brutalną rzeczywistością, którą zgotowali jej Nilfgaardczycy.

W przypadku chęci binge-watchingu nastawić trzeba się na nieco dłuższe siedzenie przed ekranem niż proponuje zazwyczaj Netflix. Godzinny pierwszy odcinek Wiedźmina nie jest wyjątkiem. Kolejne trwają odpowiednio:

  1. Początek końca – 61 min
  2. Cztery marki – 61 min
  3. Zdradziecki księżyc – 67 min
  4. O bankietach, bękartach i pochówkach – 62 min
  5. Niespełnione pragnienia – 59 min
  6. Ginące gatunki – 60 min
  7. Przed upadkiem – 47 min
  8. Coś więcej – 60 min

Długość odcinków będzie dla wielu widzów Netfliksa niejedyną nowością. Ze względu na fakt, że w polskim dubbingu jako Wiedźmin wystąpi Michał Żebrowski, widzowie przyzwyczajeni do odbierania zagranicznych seriali z napisami mogą chcieć wypróbować wersję z podłożonym głosem polskich aktorów.

Źródło: Netflix. Grafika: Netflix.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments