Władca Pierścieni – darmowe MMO produkowane przez Amazon!

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 11.07.2019, 10:00 Aktualizacja: 11.07.2020, 9:24
Obok kręconego w Nowej Zelandii serialu telewizyjnego, Amazon zajmuje się również tworzeniem gry Władca Pierścieni. Darmowe MMO rozgrywać ma się przed wydarzeniami z książkowo-kinowej trylogii, ale na dzień dzisiejszy nie znamy niestety zbyt wielu szczegółów. Czego powinniśmy się spodziewać?
wladca pierscieni - darmowe mmo amazona
0 Udostępnień

Władca Pierścieni – darmowe MMO Amazona powstanie!

Wieści z branży gier wideo donoszą o nowej produkcji, która powstaje przy współpracy Amazon Game Studios i Leyou. To z obozu tego ostatniego holdingu wyszły październikowe plotki o pracach nad grą. O tytule niewiele jak na razie wiadomo.

Ma być to gra sieciowa osadzona w realiach Śródziemia sprzed wydarzeń z Władcy Pierścieni. Darmowy charakter rozgrywki jest póki co jedynym pewnikiem, choć obiecująco brzmią również słowa prezesa jednego ze studiów (Athlon Games) włączonych w prace. Zapewnił on, że tytuł ma być przełomowym doświadczeniem pod względem multiplatformowości.

Serial Władca Pierścieni związany z grą?

Niedawno poznaliśmy również nowe szczegóły dotyczące serialu Władca Pierścieni, również produkowanego przez Amazon. Choć twórcy gry podkreślają, że ma być ona z produkcją telewizyjną zupełnie niezwiązana, dysponowanie prawami do serialu i gry wychodzących w jednym czasie wydaje się odpowiednio mocnym atutem.

W jakim okresie rozgrywałoby się darmowe MMO Władcy Pierścieni, gdyby twórcy chcieli synergizować swoje działania? Fabuła serialu umiejscowiona ma zostać w tak zwanej Drugiej Erze – mrocznej epoce, która zaczęła się zwycięstwem nad Morgothem, a skończyła pierwszym pokonaniem Saurona i odebraniem mu cielesnej powłoki.

Źródło: Game Rant. Grafika: Unsplash.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments