World of Warcraft Classic z kolejkami w dniu premiery!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 27.08.2019, 12:00 Aktualizacja: 27.08.2019, 12:00
Wielogodzinne kolejki graczy cierpliwie oczekujących na zabicie bossa to najlepszy dowód na dwa zjawiska związane z WoW-em: dużą popularność produkcji oraz wysokie standardy wyznaczane przez community gry. Przypomina o tym dzisiejsza premiera World of Warcraft Classic.
world of warcraft classic premiera
0 Udostępnień

WoW znów przyciąga tłumy. Gracze ustawiają się w kolejkach

Premiera World of Warcraft Classic, czyli odświeżonej wersji pierwszego tak popularnego płatnego MMO, przyciągnęła na serwery Blizzarda olbrzymie tłumy. Dostępna od północy polskiego czasu gra okazała się tak popularna, że gracze ustawiają się w kolejkach w świecie gry. Formują się one w miejscach, gdzie znaleźć można szczególnie popularnych i rzadkich bossów.

Jest to oczywiście oddolne działanie graczy. Fani World of Warcraft nie po raz pierwszy wykazują się doskonałym zorganizowaniem oraz wysoką kulturą osobistą. Gra ta znana była swego czasu z doskonale zorganizowanego systemu gildii, których ogarnianie zajmowało przodownikom dużą ilość czasu i wymagało niesamowitych umiejętności organizacyjnych. Jak widać na powyższym tweecie, doświadczeni gracze powracający po latach do odświeżonego klasyka potrafią doskonale poradzić sobie ze zbyt dużą liczbą chętnych do wykonania danej misji.

Co warto wiedzieć o World of Warcraft Classic?

World of Warcraft Classic to ponowne wydanie oryginalnego WoW-a, w którym zmieniono tylko pomniejsze funkcjonalności. Nowa wersja oddawać ma stan gry z patcha 1.12, czyli z 22 sierpnia 2006 roku, zaraz przed wydaniem dodatku Burning Crusade. Będą więc w niej zawarte klasyczne rajdy oraz plansze, standardowy system rozwoju postaci oraz klasyczne modele bohaterów. Twórcy postawili na pełne oddanie ówczesnego gameplayu, poprawki ograniczając do funkcjonalności niezwiązanych z samą rozgrywką, takich jak lista postaci.

Kupno World of Warcraft Classic polega na wykupieniu subskrypcji standardowej wersji gry. Produkt ten ma jednak własnego klienta, który znajduje się nie w launcherze Battle.net, lecz w zakładce World of Warcraft. Entuzjaści gier Blizzarda i tego typu odświeżeń powinni również pamiętać o zapowiadanej na styczeń premierze Warcraft 3: Reforged. Remaster klasycznego RTS-a to kolejna okazja do powrotu na Azeroth!

Źródło: GameRant. Grafika: Blizzard.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments