Zniżki PlayStation Plus na kino czy jedzenie. Gdzie i jak odebrać?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 4.10.2019, 13:00 Aktualizacja: 4.10.2020, 11:10
Z początkiem października ruszył w Polsce program lojalnościowy PlayStation Plus Rewards, dzięki któremu uzyskamy zniżki na PS Plus. Ma być to dodatkowa prócz darmowych tytułów i możliwości gry przez internet zaleta opłacania subskrypcji Sony. Gdzie i jak skorzystać z oferty?
znizki playstation plus rewards
0 Udostępnień

Czym są PlayStation Plus Rewards?

2 października 2019 roku uruchomiony został w Polsce program lojalnościowy PlayStation Plus Rewards. Od teraz wszyscy subskrybenci PlayStation Plus liczyć mogą na rabaty i zniżki u partnerów Sony. Oznacza to, że korzyścią z opłacania abonamentu będą teraz nie tylko comiesięczne darmowe gry (w ofercie PS Plus na październik znajdują się tytuły takie jak The Last of Us Remastered czy MLB The Show 19), ale również kupony na codzienne zakupy.

Od teraz dzięki programowi PlayStation Plus Rewards zapłacimy mniej za bilety w kinach, zamawiane przez internet jedzenie, kupowane online ciuchy, a także seriale z jednego z polskich serwisów VOD. Jakie zniżki są obecnie dostępne dla abonentów PS Plus?

Gdzie i jakie zniżki na PS Plus dostanę?

Zniżki dostępne dzięki programowi PlayStation Plus Rewards dostaniemy na oficjalnej stronie Sony. Nie wyglądają może one w wielu przypadkach na imponujące, ale mogą obniżyć koszt zamawianego przez internet jedzenia czy weekendowego wypadu do kina.

Gdzie dokładniej dostępne są zniżki na PS Plus? Ile wynoszą?

  • Pyszne.pl – 5 PLN jednorazowej zniżki dla każdego posiadacza PlayStation Plus do zamówienia.
  • Player.pl – 14-dniowy trial do pakietu Start dla każdego posiadacza PlayStation Plus, który nie posiada konta w Player.pl.
  • Helios – 15% zniżki przy kupnie biletów w standardowej cenie.
  • About You – 15% zniżki przy zamówieniu za min. 320 PLN.

Zamierzacie skorzystać z którejś ze zniżek dostępnych w PS Plus czy opłacanie abonamentu nie zwróci wam się w ten sposób?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments