Apex Legends: Przejęcie systemu nowym wydarzeniem kolekcjonerskim

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 28.02.2020, 11:24 Aktualizacja: 28.02.2021, 11:24
Naprawdę anarchicznie rozpocznie się marzec z Apex Legends! Przejęcie systemu to nowe wydarzenie kolekcjonerskie, w którym pojawi się podobny do Igrzyska Apex tryb Deja łup. Arsenał przedmiotów rozszerzy się w nim o ewoluującą osłonę, a dodatków kosmetycznych klasy premium będzie aż 24. Poznaj szczegóły oraz datę trwania Przejęcia systemu!
apex legends przejecie systemu
5 Udostępnień

Przejęcie systemu w 4 sezonie Apex Legends

Jeżeli powoli zaczął wam się już nudzić 4 sezon Apex Legends, Respawn Entertainment proponuje wam rzucenie się w wir nowych możliwości! Już we wtorek 3 marca rusza Przejęcie systemu – nowe wydarzenie kolekcjonerskie w Apex Legends. Potrwa ono do 17 marca. Czego po evencie spodziewać mogą się gracze?

Nowy tryb Deja łup powinien wydać się znajomy wszystkim graczom Apex Legends mile wspominającym Igrzyska Apex. W jego ramach wszystkie łupy pojawiać się będą ponownie w tej samej lokalizacji po każdym meczu. Ewoluująca osłona do sprawdzenia oraz przedmioty kosmetyczne czy zestaw pamiątek Octane’a – to świetna zachęta do Przejęcia systemu. Sprawdźmy, jakie dokładniej opcje oferuje wydarzenie rozgrywające się 3-17 marca.

Jakie opcje, kosmetyki i nowe bronie przyniesie wydarzenie?

Respawn Entertainment przygotował przegląd nowości, które zaoferuje graczom Apex Legends wydarzenie Przejęcie systemu. W czasie eventu entuzjaści zespołowego battle royale mogą liczyć na:

  • Tryb Deja łup – podczas tego ograniczonego czasowo trybu, z powodu zakłócenia systemu, statek zaopatrzeniowy będzie latał po stałej trasie, a wszystkie łupy będą pojawiać się ponownie w tej samej lokalizacji. Lokalizacja pierścienia będzie się zmieniać codziennie. W pierwszym tygodniu Przejęcia systemu tryb Deja łup będzie aktywny na Skraju Świata, zaś w drugim tygodniu Legendy wrócą do Królewskiego Kanionu.
  • Ewoluującą osłonę – nowy dodatek do arsenału przedmiotów w Apexie. Ewoluująca osłona staje się tym potężniejsza, im więcej obrażeń Legendy zadają swoim wrogom. Ostatecznie w swojej sile może nawet przewyższyć fioletową osłonę. Ewoluująca osłona zmienia kolor wraz z postępem graczy, ale nigdy nie traci swojego charakterystycznego blasku, co pomaga w jej identyfikacji.
  • Kosmetyczne przedmioty klasy premium – odblokuj zestaw 24 limitowanych czasowo przedmiotów kosmetycznych, do kompletu z 6 pasującymi legendarnymi i 12 epickimi skórkami. Przedmioty kosmetyczne będą dostępne również w ramach zakupu bezpośredniego (za monety Apex lub metale rzemieślnicze) i w ramach losowego odblokowywania pakietów Apex podczas wydarzenia.
  • Zestaw pamiątek Octane’a – gracze, który odblokują wszystkie 24 przedmioty kosmetyczne z Przejęcia systemu otrzymają również za darmo zestaw pamiątek Octane’a.

Zamierzacie w dniach 3-17 marca wesprzeć Przejęcie systemu czy może zamiast grania w tym sezonie Apex Legends wybierzecie znacznie głośniejszy 2 sezon 2 rozdziału w Fortnite? Gracze lubiący strzelanki battle royale będą mieli w marcu naprawdę spory wybór fajnych eventów w darmowych grach!

Grafika: YouTube.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments