Fortnite: 2. sezon 2. rozdziału już ruszył. Co warto o nim wiedzieć?

Ewelina Zdancewicz-Pękala Aktualności o grach Publikacja: 29.01.2020, 20:00 Aktualizacja: 29.01.2020, 20:00
Czekacie na 2 Sezon 2 Rozdziału w Fortnite? Epic Games zdradziło datę premiery tego sezonu, jednak na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać. Za to niektórzy gracze już wypatrują nowości na mapach i wiążą je ze zbliżającą się premierą sezonu drugiego. Zanim nastąpi weryfikacja ich słów, do gry zawita dodatkowo aktualizacja 11.50.
fortnite sezon 2 rozdzial 2
0 Udostępnień

W artykule na temat 2. sezonu 2. rozdziału w Fortnite poznasz:

  • datę startu i końca 2. sezonu,
  • szpiegowski motyw sezonu,
  • szczegóły dotyczące nowej mapy,
  • bronie z 2. sezonu,
  • bonusy płynące z wykupienia przepustki.

Kiedy dokładnie rozpoczął się Sezon 2 Rozdziału 2?

Jak informowaliśmy jeszcze w grudniu, Sezon 1 w Rozdziale 2 w Fortnite został wydłużony o dwa miesiące. Nowy rozdział przyniósł odświeżenie mapy oraz nowe rozwiązania w obrębie gameplayu, ale gracze już zastanawiają się, kiedy wystartuje nowy sezon i co przyniesie.

Choć Epic Games jest co do informacji dotyczących nowego sezonu dość lapidarne, ujawniło samą datę jego startu. – W aktualizacji 11.50, której premiera odbędzie się na początku lutego, Fortnite przeniesie się na system fizyki Chaos wchodzący w skład Unreal Engine. (…) Po dodaniu aktualizacji 11.50, planujemy premierę Sezonu 2 w Rozdziale 2 na czwartek 20 lutego – czytamy na oficjalnej stronie gry.

Jak odnaleźć się w motywie Top Secret?

 

Na jakiej mapie zagramy tym razem?

 

Bronie w 2. sezonie 2. rozdziału Fortnite

 

 

 

Co oprócz aktualizacji 11.50 przyniesie nowy sezon Fortnite?

Obecnie nie ma jeszcze wskazówek dotyczących tego, czym dokładnie będzie nowy sezon. Niektóre źródła mówią o dwutygodniowym wydarzeniu na start, jednak bez żadnych szczegółów. Cóż, pewnie w najbliższych dniach Epic Games zdradzi nieco więcej na temat nowego sezonu Fortnite, tymczasem graczom pozostaje wypatrywać nietypowych elementów w grze.

Mapa, która wyciekła kilka dni temu i która miała być mapą właśnie drugiego sezonu, okazała się podróbką, ale część graczy mówi, że już zauważa pewne zmiany. Do tej pory wspominają o nietypowych dźwiękach alarmowych, ale to ciężko potwierdzić. Może na dniach okaże się, że na mapie pojawia się nowa wyrzutnia rakiet budowana w górach albo coś zupełnie nowego?

Jako że pierwszy sezon drugiego rozdziału wystartował z hukiem i zdążył zirytować tym wielu graczy, to ciekawe, czy Epic ma jakiś konkretny pomysł na otwarcie drugiego sezonu.

Grafika: Epic Games.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o