Fortnite: do gry trafi Deadpool? Bronie ujawnione przez data minera

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 10.03.2020, 17:22 Aktualizacja: 10.03.2021, 17:22
Choć nie znamy jeszcze żadnych szczegółów związanych z potencjalnym pojawieniem się Deadpoola w Fortnite, bronie należące do tego bohatera filmów i komiksów Marvela odnalazł w plikach z grą jeden z data minerów. Podwójne pistolety będą sprawdzały się najlepiej na krótki dystans. I miejmy nadzieję, że trafią one do naszych rąk, a nie stanowiły będą wyposażenie bossa!
komiksowy i filmowy deadpool trafi do fortnite
13 Udostępnień

Bronie Deadpoola trafią do Fortnite?

Jeden z data minerów o nicku „spedicey1” ujawnił, że do Fortnite mogą zostać niedługo dodane bronie Deadpoola. Znana z kinowych filmów postać tkwi jak na razie w ekranowym zawieszeniu (pojawiają się nawet pogłoski, że Deadpool 3 będzie ze względu na przejęcie praw do filmów Marvela przez Disneya znacznie łagodniejszy), ale być może niedługo zobaczymy go w Fortnite.

deadpool w fortnite

Podwójne pistolety z dopiskiem „donut” odkopany w plikach gry miałby należeć właśnie do zabójcy. „Pączek” byłby pseudonimem nadanym w celu ukrycia przeznaczenia dodanych już do produkcji plików. Jak widać po statystykach broni, będzie to broń świetna głównie na krótki dystans.

Drugi sezon pierwszego rozdziału w pełni

Mimo iż wystartował zaledwie 20 lutego, 2. sezon 2. rozdziału Fortnite jest już w pełni. Gracze zdążyli przystosować się już do zmian związanych z kolejnym rozdziałem naszej przygody z grą, w tym całkowitą zmianą mapy. Skupiony na motywie tajemniczości sezon (jego oficjalna nazwa to Top Secret) potrwa co najmniej do kwietnia, więc zagadka związana z broniami Deadpoola idealnie wpasowuje się w ten klimat.

Przypomnijmy, że Fortnite to gra battle royale produkowana przez Epic Games. Według danych udostępnianych przez twórców tytuł przyciąga miesięcznie nawet 200 milionów graczy. Zachwyceni są oni nie tylko prostotą oraz przyjemnością rozgrywki, ale również stałym dopływem nowych eventów. Czy elementem jednego z nich będzie Deadpool?

Grafika: Marvel.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments