Apex Legends: 3 sezon nosi nazwę Meltdown i pozwala już na grę dwójkami

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 7.11.2019, 17:00 Aktualizacja: 7.11.2020, 17:10
Standardowo gra się w Apex Legends trójkami, przez krótki czas mogliśmy grać solo, a teraz fani strzelanki battle royale od Respawn Entertainment dostali opcję rozgrywki w duetach. Jakie jeszcze zmiany przyniesie trzeci sezon Apex Legends? To nowy bohater, nowa mapa i wiele innych!
apex legends sezon 3 - meltdown odwilz
7 Udostępnień

Wystartował Meltdown (Odwilż) – trzeci sezon Apex Legends

Standardowym systemem gry w Apex Legends są trzyosobowe zespoły, jednak Respawn Entertainment testuje na prośbę graczy także możliwość gry w innych konfiguracjach. Po grze solo w Apex Legends, którą umożliwił wakacyjny event Iron Crown Collection, przyszedł w końcu czas na przyszalenie w parach. Wszystko dzięki trzeciemu sezonowi o nazwie Meltdown (Odwilż), który właśnie rozpoczął się w strzelance battle royale pod egidą Electronic Arts.

Chociaż trzeci sezon Apex Legends wystartował z początkiem listopada, gra w dwójkach dostępna stała się kilka dni później, wraz z końcem halloweenowego eventu w Apex Legends – Walcz lub Płacz. Podobnie jak gra solowa udostępniona w sierpniu jest to opcja ograniczona czasowo, więc fani nowinek mechanicznych powinni się sprężyć.

Co jeszcze przyniósł nam trzeci sezon Apex Legends?

Po zakończeniu drugiego sezonu Apex Legends wzrosły wasze apetyty na nowinki? Oprócz gry solowej w trzecim sezonie shootera online natkniemy się między innymi na:

  • Nową Legendę, czyli Crypto. Dziesiąty już bohater Apex Legends specjalizuje się w technikach obserwacyjnych, a jego główną umiejętnością jest przyzwanie szpiegowskiego drona. Inne urządzenie mechaniczne znajdujące się pod jego pieczą może rozbijać tarcze wrogów, spowalniać ich oraz niszczyć wszelkie pułapki.
  • Nową mapę, World’s Edge (Skraj Świata), krainę zrodzoną z ognia i lodu.
  • Nową broń – karabin ładunkowy.
  • Początek 2. serii lig rankingowych w Apex Legends, w ramach której zdobędziemy rangi brąz, srebro, złoto, platyna, diament oraz Łowca Apex.
  • Nową przepustkę bojową sezonu 3, dzięki której odblokujemy ponad 100 przedmiotów.

Zamierzacie wskoczyć w tym sezonie do rozgrywki w Apex Legends? Dostępna jest ona dla posiadaczy PlayStation 4, Xbox One oraz PC od lutego 2019. Mimo pewnego odpływu graczy, który spowodowany jest znacznie mniejszą dynamiką wydarzeń niż na przykład w Fortnite, nadal jest to bardzo popularna strzelanka battle royale. Warto się nią zainteresować szczególnie wtedy, gdy stawiamy na rozrywkę zespołową i nieco poważniejszą.

Źródło: Electronic Arts. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments